Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem vesznek fel sehova?

Miért nem vesznek fel sehova?

Figyelt kérdés
Szeptember óra jelentkezek állás hirdetésekre, de nem hívnak vissza sehonnan sem, nem is értesítenek.

2020. dec. 29. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

"Ha más nem marad, úgyis gyárba fogok menni, csak akkor ezek szerint felesleges volt tanulni."


Pontosan.

2020. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"hát nem, minek van szakmám, ha gyárban kell dolgoznom."


Nekem is két szakmám van, még is egész más területen dolgozok, mert azokban nem igazán jött össze az érvényesülés.

2020. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Neeeem, ezeknél a versenyképtelen szakmáknál nem a papír számít kivételesen, hanem a tapasztalat, ami neked nincs.


Ha olyan szakmáról beszélnénk mondjuk, hogy hegesztő, klímaszerelő, burkoló, lakatos, festő, gázszerelő, vízvezetékszerelő, na akkor már máshogy állnának hozzád.

2020. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Szeptember óta már jelentkezhettél volna burkoló, villanyszerelő, autószerelő, vagy más használható képzésre. Alkalmazottként (természetesen nem a magyar kkv pöcegödrében) havi 2000-3000 EUR. Ha eladod a lelkedet és a magyar pokolban vállalkozol, akkor havi 600 ezer Ft-tól határ a csillagos ég.
2020. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14. Ezekre se alkalmas akárki, ha valaki keres is annyit az nagyon ritka és az már profi lehet. Azért ezekhez is kell egy alap tehetség, aztán pedig sokat fejlődni. Egy kontár nem keres lófszt se, illetve ha anyagi kárt csinál le verik rajta.
2020. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos ez van, nekem is van 4 okj-m, érettségim és gyárba kényszerültem. Ha saját vállalkozást nem tudsz összehozni és nincsenek kapcsolataid akkor valóban csak a legalja munka marad. Tök mindegy hány év áll mögötted és mihez van affinitásod, lexarják, h a nem a haver haverjának a fia borja vagy, akkor nem vesznek fel normális helyre.
2020. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Már megváltoztak az okj képzések, néztem más képzést is, de itt a közelbe nem nagyon találtam.
2020. dec. 30. 08:35
 18/25 anonim ***** válasza:
Szeretném kérdezni akik irtak az okj-t az mennyit is ér? Csak mert 3-4 éves szakmákat 1 év alatt szerzed meg, 500eFt valamelyik, és mit tudsz belőle? Semmit. Mint tesóm aki villanyszerelőnek tanúlt, majd játszott a gépen a tanár, ez igen. Reméljük igy h 2-3 éves lesz egy okj, igaz lesz vagy 750eFt de akkor tanitsák is meg azt a szakmát amire megy az ember, nekem ez a véleményem, viszont az jogos nem sokan szeretnek tanitani pályakezdőket.
2020. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Csak mert 3-4 éves szakmákat"


Mesélj már nekem milyen "3-4 éves szakmák" vannak? Nappali tagozatos iskolarendben 2 év alatt leszakmázol + 1 év technikusi, ha tartozik az adott szakmához.

2020. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


parancsolj. Anno a heggesztő pl 4 év volt, most már akkor 3 mind szinte, de a 2 év minimum kell még ha estin is vagy.


Az OKJ 1 éves szakmáknál felejtsük már el hogy megtanuljuk, egy papirt kapsz. Annak jó aki apja vagy cimbi mellett megtanulta szakmát és kell a papir h vállalkozást nyisson. Vagy még hogy elmenj vmi gyárba mint "karbantartó" villamossági papirral.

2020. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!