Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Jövőre visszatérhet a vágtató...

"Jövőre visszatérhet a vágtató fizetésemelési ütem“ és hogy tér vissza, ha én 5 éve egy fillér emelést se kaptam?

Figyelt kérdés

Annyira gyűlölöm az ilyen cikkeket.

Jövőre visszatérhet a vágtató fizetésemelési ütem

[link]

visszatérhet a korábbi évekre jellemző két számjegyű, 10 százalék fölötti béremelkedési ütem – mondta a Világgazdaságnak Perlusz László, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének (VOSZ) főtitkára.


Hát én 2016 óta, 5 éve egy fillér emelést se kaptam. Annyi a bérem most is, mint 2016ban.

Hol a „korábbi évekre jellemző két számjegyű ütem“ az én munkahelyem esetében?


2021. jún. 8. 09:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
A kutyat nem erdekli, hogy te kapsz-e, a statisztika nem igy mukodik.
2021. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Alapítványi iskola❤️❤️❤️
2021. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
csak az értékes munkaerő kapott, te azért nem kaptál mert sajnos nem ér eleget a munkád:((((
2021. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"csak az értékes munkaerő kapott, "


Akkor a mi cégünknél 1 db értékes munkaerős sincs. de érdekes. de ha ennyire értéktelenek miért nincs mind lapátra téve egytől egyik és vesznek fel helyettük szuperjó embereket? Miféle főnök az aki értéktelen embereket tűr meg?

2021. jún. 8. 09:43
 5/24 A kérdező kommentje:

"hogy te kapsz-e, a statisztika nem igy mukodik."


A statisztika úgy működik hogy van két ember, az egyik egymilliót keres /hó, a másik munkanélküli és 0 ft-ot keres.


És mennyi az átlagbérük? 500.000 /hó. Vagyis mindkettő hűdejól keres.


Na ennyit és átlagbér kamu.

2021. jún. 8. 09:45
 6/24 anonim ***** válasza:
ÍGy van a ti cégeteknél nincs értékes munkaerő. Nem tudom miféle főnük, de ha megadod a számát felhívom és beszélgetek vele erről. Nem nem kamu csak kéne értened az átlag fogalmát. [link]
2021. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Nem nem kamu csak kéne értened az átlag fogalmát. "


Pontosan értem az átlag fogalmát. Van Pistinek 2 almája, Petinek egy se.

Mennyi almájuk van átlagosan fejenként? 1-1. vagyis ehetnek.


de attól még PETI ÉHEN HAL a valóságban. ENNYIT AZ ÁTLAGRÓL!

2021. jún. 8. 09:51
 8/24 anonim ***** válasza:
"Na ennyit és átlagbér kamu." -te állítottad ezt. Mire alapozod az állítást? Hol vannak az adatok?
2021. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Nálad még én is jobban keresek állami irodában, pedig csak érettségim van. A te hibád, hogy engedted, hogy ez a helyzet kialakuljon. Fogadd el mostmár a sorsod.
2021. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Nem tudom miféle főnük, "


Én meg tudom. Egy börtönt is megjárt volt sittes, 70 feletti alkoholista vén szardarab, akivel a saját egyszem fia se áll szóba 20 éve , és egyetlen öröme az üveg nyakának markolászása.

na ilyenféle a főnök.

2021. jún. 8. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!