Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Céges ebédet hogy lehet túlélni?

Céges ebédet hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés

Home officeban dolgozunk az ország különböző részeiről, és jövő hétvégén lesz egy "összetalálka", semmi bajom velük, csak én nem szeretem az ilyen összejöveteleket és előre parázok. Mit tegyek, hogy készüljek fel?


Természetesen kibújni nem szeretnék.


2021. jún. 25. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Mit kell ezen "túlélni". Megeszed a kaját, közben beszélgetsz a melletted ülőkkel tök általános témákról... Ennyi.


Nehogy már ez probléma legyen....


Mire kéne felkészülni...??? Ne egyél előtte két napig, hogy a cég pénzén jó sokat tudj zabálni. :-D

2021. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Fel kell nőni, egyszer kibírod.
2021. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom valamilyen szintű szociális fóbiád van.

Én is neha így érzek, főleg ha nem nagyon ismerem az embereket és nagy társaságban vagyok, szorongok az ilyen eseményeken. Nekem egy dolog segített mindig, ami nyilván nem megoldás meg nem is ösztönözlek rá, de 1-2 sör ellazit előtte. Vagy akar egy 10 perc légzésgyakorlat.

2021. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fura, mert jártam bulizni (covid előtt.. ) hetente, volt, hogy heti kétszer, szóval jártam emberek közé, ismerkedtem stb, nincs ezzel problémám.


Csak egyszerűen a hátam közepére nem kívánom ezeket a kötelező jópofizásokat :D Ennyi

2021. jún. 25. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fél órát legalább azzal el lehet tölteni, hogy

"de rég láttalak, mi van veled, hogy van a család?"

2021. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Mellelseg ha nem akarsz ne menj el, kifogás mindíg van mindenre.
2021. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

"Céges ebéd"...


Nem értem, hol a probléma? gondolom, eddig is ennél a cégnél dolgoztál, a kollégákkal. Összetalálkoztok, ahogy írta is valaki, rákérdezel, hogy van, ha van gyereke, hogy bírta ki az online tanítást?, elkapta-e a Covidot, ha igen, milyen erősen ment át rajta, oltás-nem oltás, ha igen, milyennel, milyen hatása volt, stb.

Számtalan téma van most, ráadásul közben enni is "kell", s mint tudjuk, "Magyar ember evés közben nem beszél!" :-)


Bár engem hívnának meg céges ebédre - engem nem zavarna, hogy ingyen ebédért egy kicsit beszélgetni kell :D

2021. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Mikor lesz és hol? Elmegyek helyetted.
2021. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bár engem hívnának meg céges ebédre - engem nem zavarna, hogy ingyen ebédért egy kicsit beszélgetni kell :D" --- Menj el helyettem, csak arra készüljél fel, hogy a többiek fogyasztását is fizeted!


Nekünk is a jövő héten lesz LOL, akikkel jóban vagyok mindenki hozzád hasonlóan vélekedik, én is :)


Amit kimondottan rühellek, hogy beválasztanak valami drága helyet, közösben fizetünk és végigzabálják, isszák az étlapot. Mivel többen nem iszunk alkoholt a 20-30eFt-os pálinkakörök nekünk extra megterhelést jelentenek!

Az is vicces, hogy ezek a hozzánk képest nagy fogyasztók 3-4X-es fizetéssel rendelkeznek, de kizárólag így közös kasszás megoldással mennek éttermezni, bor/pálinka/kézműves sör túrára...


Ha még mindig van kedved, akkor elmehetsz helyettem évente 3-4 alkalommal is!

2021. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na az meg gusztustalan... Alkoholt én sem iszom és nem örülnék, ha én fizetném a piájukat :D
2021. jún. 25. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!