Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Céges ebédet hogy lehet túlélni?

Céges ebédet hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés

Home officeban dolgozunk az ország különböző részeiről, és jövő hétvégén lesz egy "összetalálka", semmi bajom velük, csak én nem szeretem az ilyen összejöveteleket és előre parázok. Mit tegyek, hogy készüljek fel?


Természetesen kibújni nem szeretnék.


2021. jún. 25. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincsenek olyan szorongásos problémáid az evéssel mint nekem, akkor nem nagy ügy.

Elmész, eszel egy jót, azt az egy óra jópofizást meg kibírod. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle

2021. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"közösben fizetünk..."


Az meg miféle céges ebéd? Én nem ilyen céges ebédről beszéltem, hanem olyanról, ahol a cég állja a számlát.

Ha a dolgozónak kell fizetni, ráadásul úgy, ahogy leírtad, az nem korrekt.

Viszont akkor lennék olyan "pofátlan", hogy megmondanám a főnöknek: a közös teherviselésnek ezt a formáját nem tartom korrektnek (hogy mások drága fogyasztását is én álljam) és emiatt nem megyek.

2021. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!