Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány nap után szoktam visszaje...

Hány nap után szoktam visszajelezni állásinterjúról?

Figyelt kérdés

Hétfőn jelentkeztem egy üzletbe részmunkaidőre (egyetemistaként) szerdán visszahívtak, hogy behívnak interjúra péntekre.

Mondta az üzletvezető helyettes, hogy visszajeleznek majd.

Általában hány napon belül szoktak?

Sajnos nem kérdeztem meg :(


2021. aug. 8. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz egységes választ adni.


Egy olyan munkáltató, aki téged akar felvenni, mert szimpatikus voltál neki az interjún, akár 5 napon belül visszajelez.


De nagyon gyakori az is, hogy hetekkel, hónapokkal később sem kap az ember választ.


Velem megtörtént mind a kettő, fentebb kifejtett eset. Nemrég interjúztam egy multinál, szimpatikusak voltunk egymásnak az interjún, egy csütörtöki napon interjúztam, a rá következő héten kedden már küldték az állásajánlatot.


Egy másik multicég, amiről odákat zengtek nekem az egyetemen, meg 5-6 hét után sem volt hajlandó visszajelezni. De volt olyan cég is, amelyik 2 hónappal a jelentkezésem után küldött egy automata visszajelző emailt, hogy nem én kerültem kiválasztásra. Hát kösz. Ennyi idő után nem volt nehéz kitalálni...

2021. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!