Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találok munkát???

Miért nem találok munkát???

Figyelt kérdés
Vas megyei húszon éves lány vagyok van egy Élelmiszer vegyiáru és gyógynövény Eladói végzetségem. És nem tudok elhelyezkedni sehogy sem hosszútávon pedig szorgalmas és begbizhato vagyok. Csak nem értem miért nem??? Ahány helyre jelentkeztem vagy nem hívtak vissza vagy ha még is az interjú után nem hívtak vissza. ☹️

2021. aug. 15. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
4es vagyok, 380at kapok kézhez frissdiolomásként,nem kisebb a fizetési ugényem,csak multinál kell elhelyezkedni.
2021. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Egy cég sem a barátod, nem fognak jóindulatból magasabb bért adni csak mert régóta ott vagy, aki képes 20 éven keresztül elviselni a rosszat az meg is érdemli.


Haladni kéne a korral. lol

2021. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

"Haladni kéne a korral. lol"


És hova menjek az IKSZ diplomáimmal? árufeltöltőnek utcaseprőnek közmunkásnak vagy hova?

2021. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

"t adni csak mert régóta ott vagy, "


szenioritás nem erről szólna???

2021. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
98%

14-es, régen biztos arról szólt, a mai piacon viszont csak váltással lehet komolyabb béremelést elérni a legtöbb helyen. Sajnos.


13-asnak pedig csak azt tudom ajánlani, hogy nézzen körül más területeken. Manapság egy piacképesnek mondható diploma is eltud értéktelenedi pár év alatt területtől függően. A régiekre meg főleg igaz ez. Semmilyen diploma nem garantál önmagában jó állást jó helyen.


Vannak pozik, ahol csak a diploma megléte fontos, az hogy mi mindegy (sok irodai ilyen multiknál), ott keresgélnék főleg. Utcaseprőig nem kell leadni az igényeket. A piac most amúgy is rossz, kevesen vesznek fel, sok a kompetíció, a munkavállaló most nagyon kiszolgáltatott, diplomások között is megtehetik a válogatást ezerrel.


Jelentkezz jelentkezz megállás nélkül és ne lepődj meg, ha 200-ból csak 10-ről hívnak vissza, abból meg 5 ghostol a maradék meg csak elutasít.....

2021. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk egyszerűen, és kevés az állás, óriási a verseny. A munkáltató sincs könnyű helyzetben, kit vegyen fel a 200 jelentkezőből...
2021. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!