Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módon találtátok meg a...

Milyen módon találtátok meg a jelenlegi állásotokat?

Figyelt kérdés
Alkalmazotti jogviszonyban lévőkhöz szól a kérdésem, vállalkozók ne válaszoljanak, gyakorin hemzsegő wall street farkasa ovb pénzügyi tanácsadók pedig végképp ne.

2021. szept. 8. 15:51
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
27%
Nálatok lehet, nálunk speciel nem. A HR-set egy az egyben továbbítja nekünk vezetőknek azt, amit kell. A CV-ben azt kamuzik az ember, amit akar, ott csak lecsekkoljuk, hogy kb. mit meddig tanult, dolgozorr-e valamit. A motivációs levél alapján dől el, hogy behívjuk-e interjúra
2021. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
96%

Ém big 4-nál vagyok gyakornok és nem kértek motivációs levelet,a CV-m is rövid,tömör volt,kerek mondatok nélkül,felsorolás jelleggel. :)

22L

2021. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
94%
Hozzászólnék a vitához. Látva azt, hogy mennyire két eltérő módon álltok a motivációs levélhez, a legokosabb az, hogy ahová kérnek küldeni, ahová meg nem, oda semmiképp, úgyse olvassák. Én is így csináltam, végül odavettek fel, ahol nem kellett, de nyílván nem ezen múlt. Mivel pályakezdőként nem tudtam sokat felmutatni az önéletrajzban, még előnynek is éreztem a motivációs levelet, hogy jobban el tudjam "adni" magam.
2021. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
91%
49: Szerintem nálad van baj a toronyban nem is kicsi.
2021. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
78%
Jól megmondtad utolsó, nagyon egyedi vagy ;)
2021. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
91%
Hehe, de vicces istenem...
2021. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Neked amúgy vannak önálló gondolataid, vagy erényednek érzed, hogy itt égeted magad?
2021. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!