Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogosan vagyok ezért kiakadva?

Jogosan vagyok ezért kiakadva?

Figyelt kérdés
Voltam állás interjún ma vagyonőrként. Egy kórházban lenne a munka.. Meg is lenne az állás biztosra. 24/48as munka. Viszont a csoportvezető elmondta, hogy megtiltja a dohányzást a 24 órában, meg hogy szokjak le. Aztán elkezdett ilyen dohányzás elleni szövegeket magyarázni. Mindent amit el tudtok képzelni. Az volt az egyik példa, hogy amig cigizek, addig nincs a portán senki. Szerintem a 24 órás munkában amikor szünetem van, akkor használhatom dohányzásra. Értem én hogy valóban káros dolog, de ettől még jogom van hozzá. Ez az ember meg kijelentette, hogy szokjak le és ennyi. Most én ezzel mit kezdjek szerintetek? Elhiszem hogy káros a dohányzás, de én döntöttem így. Nem zavarok vele senkit... Ha valaki jön velem szembe az utcán még akkor is arrébb teszem a kezem a cigivel. A válasz az lenne, hogy ha kell munka, akkor leszokok.. Tudom.. Viszont van lehetőségem másra. Csak az érdekelne, hogy szerintetek ez korrekt volt-e

2021. nov. 25. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
És a pisilést is mellőzni kell 24 óráig?
2021. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#6

Sajnálom hogy ilyen rövid lett a kapcsolatunk. :O Tudod én ilyen alpári vagyok és ilyen tisztességtelen is, hogy letesózok embereket. A papokkal is tudatom a misén majd, hogy nem megyek többé..


Köszi a válaszokat mindenkinek! A másikat vállalom el.

2021. nov. 25. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!