Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak a munkahely miatt oltást...

Csak a munkahely miatt oltást felvenni?

Figyelt kérdés

Van közületek itt valaki aki kizárólag a munkahely megtartása miatt kérte az oltást, amúgy nem akarta...?


És van olyan, aki egyébként rühelli a munkakörét, de a megélhetés miatt lépett ilyet?


CSAK a fentiekben említett személyek véleménye érdekel.


2021. dec. 7. 11:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Én kaptam egy jó ajánlatot Auszriából 2400 Euró fizu (vendéglátás), de be kellett volna oltatnom magam, és nemet mondtam, mert nem szeretné magam beoltatni.
2021. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Nincs, azért vettem fel mert normális vagyok.
2021. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#2 Mint mondtam, a te véleményed nem érdekel...

#1 köszönöm

2021. dec. 7. 11:18
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ne vedd fel, van még lélegeztető gép...
2021. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%

Én személy szerint jobban tartok az oltástól mint a vírustól.

Bár ezt mindenki döntse el maga, hogy mi a számára a jobb döntés.

2021. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Eddig kb. egy érdemi válasz kaptam, haladunk...


#5 látod mennyire hagyják az embert szabadon dönteni... uszítással ez lett elérve.

2021. dec. 7. 11:32
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Szabadon dönthetsz, nem kötelező oltatnod magad. Majd dolgozol ott ahol nem kérik.
2021. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 Ez rendben is van, de ha nem ugrálhatsz nagyon...? Megér egy munkahely ennyit, hogy ha esetleg valami mellékhatás előjön az oltás miatt? Mert előjöhet, minden szervezet máshogy reagálja le! Ki tudja én hogy reagálnék rá, lehet ágynak döntene ki se jönnék, de lehet simán semmi nem lenne. De minek kockáztassak?
2021. dec. 7. 11:58
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Több, mint 6 millió ember oltatta be magát az országban, mégis milyen mellékhatásról kéne hallanod?


Ne azért oltasd be magad, mert a munkáltató kéri, hanem azért, hogy ne kerülj lélegeztetőre.

2021. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem a munkahely miatt hanem az egészséged miatt éri meg...
2021. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!