Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak a munkahely miatt oltást...

Csak a munkahely miatt oltást felvenni?

Figyelt kérdés

Van közületek itt valaki aki kizárólag a munkahely megtartása miatt kérte az oltást, amúgy nem akarta...?


És van olyan, aki egyébként rühelli a munkakörét, de a megélhetés miatt lépett ilyet?


CSAK a fentiekben említett személyek véleménye érdekel.


2021. dec. 7. 11:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

"Amelyik vakcina a WHO által elfogadott, az nem véletlenül van elfogadva."


Valóban nem. A gyógyszergyáraktól több támogatást kap a WHO különböző alapítványokon keresztül, mint kormányoktól. Nem fognak abba a kézbe harapni, amelyik eteti. A járvány elején is hetekig falaztak Kínának a vírussal kapcsolatban, hátráltatva a járványellenes intézkedéseket.


Ennyit arról, mennyit ér, amit a WHO mond.

2021. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%

Pont most fogja ervenyet veszni a oltasi kartya. Kb januartol.


Oltatni nem a kartyaert kell. Ha valaki hiszi hogy segit, akkor sajat maga erdekeben "muszaj" elmenni ujra oltani. Aki nem teszi az kvazi ertelmetlenne teszi az elso kettot ha azt regen kapta es mar minimális a vedelme.


Megertem azokat akik agalnak hogy felevente oltatni kell, de hat szerintem ez nem nagy ár azert hogy kisebb esellyel kapja el az ember. En voltam korhazban 10napot es nem akarok ujra visdzakerulni.


Az biztos hogy nem art jobban mint használ. Mert ha jobban artana a fel vilag halott lenne az oltasa utan. Ezzel szemben minimalis azok szama akiknel barmilyen realciot valtott volna ki az oltas.


Persze azt en sem tagadom hogy volt aki meghalt az oltas miatt. De halnak meg emberek fogamzasgatlo miatt, verhigito miatt, fájdalomcsillapito miatt is.

2021. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
38%

Mindenki úgy védekezik ahogy jónak látja.

Nem diktatúrában élünk, hogy megmondják mit tegyél!

2021. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
#23 Dehogyisnem... pont azért agyalok most is, mert kötelező az oltás a munkahelyemen.
2021. dec. 7. 14:25
 25/28 anonim ***** válasza:
25%
Ezt neked kell eldönteded, én személy szerint inkább keresnék másik melót, mint, hogy belém nyomják azt a szart, de nem vagyunk egyformák.
2021. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
20%
Majd akkor oltalom magam, majd ha vagy a munkahely vagy országosan kötelezővé teszik. A legújabb variáns ellen amúgy is hatástalanok a mostani vakcinák.
2021. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
előbb utóbb kötelezővé tesznek, németben is az van elvileg.
2021. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
47%
Velem ez volt/van. Én már felvettem az elsőt úgy hogy nem akartam.
2021. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!