Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak a munkahely miatt oltást...

Csak a munkahely miatt oltást felvenni?

Figyelt kérdés

Van közületek itt valaki aki kizárólag a munkahely megtartása miatt kérte az oltást, amúgy nem akarta...?


És van olyan, aki egyébként rühelli a munkakörét, de a megélhetés miatt lépett ilyet?


CSAK a fentiekben említett személyek véleménye érdekel.


2021. dec. 7. 11:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
19%
#9 még csak a rövidtávú mellékhatásokról hallhattunk a kísérleti fázis ezen szakaszában.
2021. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Milyen kísérleti fázis? Amelyik vakcina a WHO által elfogadott, az nem véletlenül van elfogadva. A tudomány nem úgy működik, ahogy te hasraütés szerűen kitalálsz valamit.
2021. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

En leszarom ha nem akarod felvenni az oltast. Te dontesed.


De hadd mondjam el, 10millio beadott oltas utan, valamikor nyar kozepi adat, 400ember volt aki 30napon belul meghalt. Ebbol a 400bol a tobbseg idos, kronikus beteg. Es nyilvanvalo hogy a 400mindegyike sem az oltassal osszefuggesben halt meg. Sot ennek a szama minimalis.


Persze majd erveltek azzal hogy de hat a hosszu tavu hatasok..erre visszakerdezek. Milyen hosszutavu hatasa lett a diperte vagy a kanyaro elleni oltasnak? Semmilyen. Milyen hosszutavu hatasa lett a fekete himlo oltasnak? A tetanusznak? A hpvnek? Az influenza oltasnak?

Miért lenne hosszutavu hatasa az mrns vakcinanak?

2021. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%

Nagyanyámat múlthét pénteken temettük kétszer oltott volt, még is elvitte a vírus. Az ismeretségi körömben is az oltottak hullanak, nem tudom, hogy köze e van az oltáshoz, viszont én nem leszek beoltva az biztos.

Ha el is kapom a fertőzést 0,02% az esélye, hogy meghalok, ennyi erővel egy repülőgép katrasztófától is félhetek.

Továbbá mivel kisérleti fázisban vannak az oltóanyagok, ezért a hosszútávú mellékhatásai nem ismertek még.

A te tested a te döntésed!

2021. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%
0,0% az esély? Tudod küldeni azt a tudományos cikket ami ezt bizonyítja, előre is köszönöm!
2021. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
eltertetek a tematol egy kisse... nem erdekel a karatetok zavarjarok le mashol lehetoleg, kerdesemre adott erdemi valaszbol meg mindig hijan vagyok...
2021. dec. 7. 12:27
 17/28 A kérdező kommentje:
#14 reszvetem a mamad miatt
2021. dec. 7. 12:28
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mondtam, hogy több oltott hal meg, mint oltatlan, de meg tudom magyarázni, ha ezt óhajtod.

Amennyiben eléri a megfelelő számot az oltottak aránya, akkor a végkifejlet az lesz, hogy több oltott fog meghalni, mint oltatlan. Simpson-paradoxonnal lehet ezt magyarázni egyébként.

Nem mintha bármi köze lenne a kommentemhez ennek, de ugye ezt is képtelen voltál értelmezni.

A válaszaink százalékából látszik, nem a legintelligensebb emberek látogatják ezt az oldalt :)

2021. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

18asra reflektalva. Mivel oltott is halhat meg, 100% atoltottsagnal az emberek 100%lenne oltott a korhazakban es a halottak kozt is 100%lenne az oltottak aranya.


Ez tehat nem azt jelenti hogy nem mukodik az oltas..


Ha 50%esellyel megved az oltas es 66%os lenne az atoltottsag(tehat ketszer annyi oltott mint oktatlan) akkor pont fele fele aranyban kene korhazban es halottnak lenni. Mivel az atoltottsag magasabb es a vakcina is jobban ved ezert meg mindig tobb az oltatlan halott mint az oltott. Plusz a regen oltottak kb mar majdnem oltatlannak szamitanak.

2021. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#19 Igen, de a régen oltottakat érdekes módon nem piszkálják sehol és senki... aki egyszer már beadatta magának az a faxagyerek, hogy ugyanúgy nem védett az már senkit nem érdekel...


#18 de amúgy igen, ezzel is egyetértek, és senki nem mondta hogy csak a régen oltottak betegednek meg... frissen oltottról is hallottam már nem egyről aki bekerült a kórházba, mert elkapta...

2021. dec. 7. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!