Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cég Debrecenben a The...

Viljam Fiser kérdése:

Milyen cég Debrecenben a The Unit ? Instagram reklámban találkoztam vele,hogy fiatalokat keresnek,(írták,hogy nem MLM,nem OVB)és nem irjak le mi a munka,mert az komolytalan lenne :D

Figyelt kérdés
Érdekel,hogy hallott a valaki róla,hogy milyen fajta munka van ott,ahol külföldi céges nyaralásokat igérnek, bármiféle végzettség nélkül lehet értékesítő munkát végezni. Azt kiemelték,hogy nem MLM,nem OVB,de akkor mi lehet?

2022. jan. 16. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba őket, egy normális álláshirdetés nem külföldi utakkal indít...!
2022. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Esetleg ha egy szakértő ember idetévedne nagyon szívesen fogadnám a válaszát arra,hogy miért nem lehet leírni,kereken,hogy pl. vajaskenyeret árulunk,hívogatni kell embereket,full jutalékos a rendszer,ha sok emberre rá tudod beszélni jol kereshetsz,ha nem,akkor 0 ft.

Én mérnök vagyok egyébként,mondhatjuk,hogy nem áll hozzám kifejezetten közel az értékesítés-telemarketing világa,de nem ördögtől való dolog szerintemez,hogy közvetlen formába törtönjen egy termék értékesítése,ami jóreménység szerint nem sz@r.

Miért kell ez a bullshit generátor ??

2022. jan. 16. 15:29
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok "szakértő" de le tudom írni neked.


Ez egy ilyen jól felépített átverés pszichológia.

Előadják az imázst, hogy ott mindenki ilyen menő sikeres üzletember, az anyagi jólét illúziójával hitegetnek, meg a céges nyaralásokkal, meg a nagy elit céges ebédekkel. Mert ugye mikor megtudod hogy mi van az egész mögött az a fekete leves. De addigra már ha ügyesek, akkor kellőképp kimosták az agyad ezekkel a mézes mázos ígéretekkel, hogy ennél a cégnél te is lehetsz valaki. Akkor is ha az egyetemről buktál ki.(ami az instán sok munkatársukról olvasható, csak sokkal mézesmázasabb tálalásban)


Valószínűleg ha kiírnák hogy tényleg miről szól az egész történet, és az embereknek lenne idejük otthon racionálisan átgondolni az egészet, akkor még annyi balekot sem tudnának összefogdosni mint így. Esetleg valami féllegális, vagy teljesen illegális csalás az egész, piramisjáték, stb.. de így hogy semmi konkrétumot nem árulnak el nyilvánosan, nehéz kiugrasztani a nyulat a bokorból.

2022. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem szakértő, de az egész szimplán manipuláció.


Föleg a tanulatlan, elkeseredettebb embereket célozzák meg jobb élet reményében. Őket le lehet nyűgözni egy lízing mercivel, hitelre vett audival, szép irodával, külföldi utakkal, stb.


Ha kiírnák mivel foglalkoznak, már a jelentkezők fele ki is esne kapásból, soha nem jelentkezne.

Személyesen megpróbálják úgy manipulálni az embert, hogy rá tudják venni a befizetésre/vásárlásra. Próbálnak lyukat beszélni az ember hasába.

2022. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem írják le a munkát mert erősen megkérdőjelezhető és lehet illegális.
2022. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt az egyik sztárüzletemer kismókus. A hozzászólás alatta mindent visz. Akkora hatalmas businesskirály a srác hogy még a nagymamája sem tudja hogy mit csinál. :D

2022. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Időseket csalogatnak el a "prevenciós központjukba" egy egészségiügyi állapot felmérésre, majd eladják nekik a haszontalan termékeiket (több milliós forintos termékük is van). Nyilván a vizsgálaton kiderül, hogy mennyi baja van a papának, stb.. A feladat tehát: egy előre megírt szöveget kell előadni telefonon random időseknek. Az egész országban működnek különböző nevek alatt. Messze kerülendő!
2023. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!