Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka mininális...

Ausztriai munka mininális német nyelvvel?

Figyelt kérdés
Hol kereshetek biztos munkát?

2022. júl. 3. 02:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Akkor keres nekem pls. Mert vissza utasítást kapok folyton, nem vagyok mérnök meg ez az ami nettó milliót keres , 230at keresek 12 órában és 130.+ Rezsiről indulok. Matekzseni számold ki mennyi marad! Nem eszek mindennap, mert nem tudok.
2022. júl. 3. 11:13
 12/31 A kérdező kommentje:
Cserélnék az ilyenekkel szívesen hogy mit tudna kezdeni magával. Pont h jobban kereső munka miatt született meg a kérdês dehat ugye a fikázas az megy. 30 ezer ftból gyere ki egy hónap kajára. " 800 ft" mert utolsó napra ennyim marad... Ha bármi okból nem utalnak akkor megint lehet éhezni.
2022. júl. 3. 11:16
 13/31 A kérdező kommentje:
2 és fêl éve nem eszek normálisan, mert kirúgtak és egy éve találtam ezt a melót ami akkor mindig jobb volt mint a semmi... 75% drágulás van akis ember dögöljön meg.
2022. júl. 3. 11:17
 14/31 anonim ***** válasza:
12%
Ha te 230ezer-ből éhen akarsz halni, akkor valamit tényleg nagyon szarul csinálsz.
2022. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak kérdező, elég kemény helyzet, de miért kell ilyen kis keresettel egyedül lakást bérelned?


Ha összeköltöznéd valami haverral, vagy csak szobát bérelnél, egyből megmaradna a fele ennek a pénznek, ami nálad hatalmas összeg.


Idénymunkát is érdemes amúgy megpróbálni, rengetegen dolgoznak úgy, hogy egy mukkot se tudnak németül. De remélem azért angolul beszélsz kicsit?

2022. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy osztrák kulizásból hasonlóan szarul fogsz élni, ha ott is nem valami melós tömegszállásra mész a migránsok közé.
2022. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%

Bár igazából nem értem valahogy ezt a szitut.


Tehát nem dolgoztál 1 évig, ok, addig hol laktál? Szülők láttak el?


Találtál egy munkát, és egyből kiköltöztél egy albiba, hogy ne maradjon semmi pénzed, és ugyan úgy vegetálj, csak melózol mellé.


Albihoz nem kellett 2 havi kaució? 130ezres díjból ítélve nem a putri kategória, tehát feltételezem 1-2 havi kellett minimum.


Költözz haza, ez már egyből 130-260k a zsebedben.


Ha tényleg ausztria a terv, javaslom hogy doulingoval és hasonlókkal szerezz egy a1-a2 körüli szintet.


Vendéglátásban mosogatás se rossz, szállást kapsz, kaját kapsz..


De azért leírhatnád az élettörténetedet részletesebben, iskolai végzettségek, jogsi stb

2022. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nincs hova költöznöm, minden számla stb elmaradás van amit ugyebár illene visszafizetni és igen így elég könnyű éhen dögleni a 230-ból. De cseréljük. Igen albiban laktam és annyi " szerencsém" volt h nem basztak ki mint macskát szarni mert nem volt munkám. Így a 130+ rezsi helyett többet adok h fogyjon talan már világos a sok okoskodónak... + Gyógyszert szedek ja és ojbá néha megengedem magamnak h eszek is.


Aki kötekszik kívánom h sose kelljen ilyet megélnie!!! Kérdésre meg egyesek basznak válaszolni! Aki megtette kösz.


Ilyen emberek között nem is bánom ha megdöglök

2022. júl. 3. 12:37
 19/31 anonim ***** válasza:

hát, ilyen tulaj is ritka, sőt, hihetetlennek hangzik, hogy hagyott 1 évet ott lakni, és még a rezsit is fizette helyetted.


De megint nem értem, miért kell egyedül bérelned kis keresettel egy lakást?


Egy lakás rezsije 40k kb + 130, ha még többet is adsz, ott vagy már hogy közel 200k. És keresel 230at.

2022. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Nem bántani akarlak, de 30ezerböl azért "jól" lehetne lakni, ha nem vagy rest a legolcsóbb termékeket megkeresni. Nálam is 2-3 nap 1kg kenyér, egy hét egy fél kilós margarin, 2-4 nap egy kilós baromfi szalámi és a Vajdasági májkrém is kibir 3-4 napot. Néha még akciózza is a Penny, igy valamicskével olcsóbb. Nekem csak 22-23ezer marad kiadások után, pedig én saját lakásban lakom, nem albérletben. Kupon+hüségkártya akciókat lesd. (ha esetleg adhatok tanácsot, akkor a tescot kukkerold meg, hogy alu-dobozt vált-e vissza, ha igen, a környéketeken szedd fel a dobozokat a földről, azzal tudnál pár forintot "keresni", hogy sűrübben egyél). Sok sikert! Mosogatáshoz nem kell nyelvtudás. Hollandiába probálkozz kijutni spárga és brokkoli szedésre. Egy ismerős kint van, dupláját keresi az itteni fizujának, semmi nyelvtudással.
2022. júl. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!