Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka mininális...

Ausztriai munka mininális német nyelvvel?

Figyelt kérdés
Hol kereshetek biztos munkát?

2022. júl. 3. 02:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%

20, amit itt leírsz, attól pár éven belül rákot fogsz kapni szerintem.


A mai árakkal havi minimum 60k/fő a kaja sajnos

2022. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

20-as: ezeket szoktad csak enni? vagy azért mást is?

neked és a kérdezőnek is szívesen utalnék pénzt, de nekem is alig van

2022. júl. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Főt kaját is eszek, nem egyedül élek. Vannak kiskapuk, amiket ki tudok játszani, hogy tudjak enni. Amikor tavaly rosszabbul ment, az egyhetes szikkadt kenyeret ettem margarinnal meg lekvárral, mert másra nem volt pénz. (Én vidéken lakom, igy tudok termeszteni zöldséget, gyümölcsöt és ami olyan, azt munka mellett befőzöm.)
2022. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Vágj bele! Elsősorban éttermeket, gyárakat keress, ahol biztosított a szállásos esetleg etkezesed. Pár hónapig gyűjts annyit, hogy megtudj élni az elkovetkezendo fel évben, majd tudsz kivenni saját kis albit és jobb munkát is találsz majd az ismeretsegeken, nyelvtudason keresztül.
2022. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek... Ingyen szállás, ingyen 3* étkezés. Nekem megfelelő fizetésért, nem kell német de majd ezt szeretném tanulni.


Szívem szerint nem mennék, mert félek az újtól gyorsan jött...fel se mondtam még itthon. Pénzem kevés már most is ... Félek h átvernek.

2022. júl. 6. 16:09
 26/31 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Próbáld meg. Rosszabb nem lehet, mint itthon.
2022. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam már minden tartományban Ausztriában, nyelvtudás nélkül nem sok jót ajánlok. Az osztrákok se igazán kedvelik a külföldieket. A hegyeket próbál elkerülni. Ott sok begyepesedett ember él, illetve ha mész akkor Salzburg után menjél és ne Ausztriába onnét kezdődik a nyugat.
2022. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek a facebookon olyan csoportok, hogy Ausztriai szállodák ahova ne menjél. Ott tudsz érdeklődeni, illetve van fekete lista is ahol, olyan szállodák vannak amiket érdmemes elkerülni.
2022. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 NTBS ***** válasza:
Összejöhet. Sok sikert. Bár nem értem, hogy 230 ezres nettóból miért mentél 130 ezer+ rezsi albérletbe. Olcsóbb hely is biztos volt.
2022. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéled az adott ország nyelvét, akkor SEHOL NEM KAPSZ biztos melót. Ha van valami gebasz, téged rúgnak ki először.


Nem tudom hol laksz, és milyen végzettséged van, mit tudsz dolgozni, de Magyarországon jelenleg rengetegen keresnek munkaerőt építőiparban, vendéglátásban, stb.

2022. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!