Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az igaz, hogy most nagyon...

Az igaz, hogy most nagyon megfogják emelni a tanárok fizetését?

Figyelt kérdés
Mert ha ez igaz, akkor én annak fogok tanulni, méghozzá tesitanárnak,annak úgy se kell csinálni semmit. Azt tudom hogy választani kell hozzá még egyet,a másik meg lenne technika vagy rajz.

2022. okt. 16. 00:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

29

Akkor kérdezd meg a nővéredet, hogy mi a valóság. Vagy ha tudod, hogy akkor meg miért hazudsz?

2022. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
51%

Nem hazudok, ennyit kap, gyereke van, egyedülálló.

Plusz szolgálati lakást kapott az iskola mellett.

Nem értem miért kell másokat hazugnak nevezni, ha ellenkezik valami a véleménybuborékoddal.

Nem mintha akkora nagy összeg lenne így sem, 230 nem egy nagy összeg, ezért nem értem miért kellene azt hazudni, hogy 140-et kap.

2022. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt kaphat ennyit... Én 28 éves egyedülálló nőként, kétszakos mesterdiplomával, 3 nyelvvizsgával, túl egy minősülésen ped 1-ben kapok nettó 207 ezret.
2022. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Hát nevetségesen rosszul keresnek a tanárok,és ez elég nagy szégyen(nyilván nem az ő szégyenük).
2022. okt. 28. 14:15
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell őket sajnálni, amelyik bármihez is ért, az már máshol dolgozik, tanárnak csak a legalja megy.
2022. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"az már máshol dolgozik, tanárnak csak a legalja megy"

Ezt te onnan tudod hogy ismered mindet?

Vagy honnan?


Bár lassan nem lesz nehéz ismerni az összes tanárt.

2022. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!