Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori ha 23 éves...

Mennyire gyakori ha 23 éves lányként, szja mentességgel csak 290-ez keresek?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, irodai munkát végzek
2022. okt. 29. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
82%
Szeretjük az öntudatos fiatalokat. :)) Még jó, hogy ők mondják meg a fizuk tutijat. :) Kár, hogy csak ők nem mennek el kevés pénzért, palyakezdőkent, az 50-60 évesek meg elegedjenek meg a minimálbérrel, ők már úgyis oregek xd
2022. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésed maga pofátlan provokáció.

“Csak 290.000 Ft-ot keresek”

Tudod mennyit keres itthon anyukám ápolónőként?

280.000Ft nettót.

Ehhez képest egy 23 éves tapasztalatlan lánytól azt olvasni, hogy a 290.000Ft-ot meg az szja mentességet más emberek orra alá dörgöli egy kisebb hányingert okozott nálam és remélem nem haragszol ha ezért nem kérek bocsánatot. Nekem semmilyen komplexusom nincsen de örülök,hogy te ezt jobban tudod nálam.

Nem kérdezte senki,hogy hogyan végezted el az egyetemet.

Én jogi karon tanultam itthon ha már szóba hozzuk a tanulmányokat és én dolgoztam mellette.

Nem is kell szégyent érezned amiatt mert mert nem kellett teljes munkaidőben dolgoznod egyetem mellett.

Örülj is neki.

Viszont ebben az esetben számomra teljesen nyilvánvalóvá vált,hogy miért ekkora az arcod.

:)

2022. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:

De én nem ápolónő vagyok! Ezért oda is írtam ez a kérdésembe, hogy milyen munkakört végzek. Az meg különben döntés kérdése, hogy ki marad meg az egészségügyben. Gondolom édesanyádat sem erőszakkal tartják ott. Az a bérezés meg az ország szégyene egyébként.

Én nem dörgöltem senki orra alá, de dörgölted itt mások orra alá, az egymilliódat, ami ugyan itthon soknak számítana, de külföldön nem.

Pont, mint az én bérem, az én körömben nem számít jónak. Semmilyen felvágás célom nem volt ezzel. Az téged minősít, ha az jött le belőle.

2022. okt. 29. 18:54
 24/83 anonim ***** válasza:
13%
Sztem nem gyakori, mert ez elég kevés pénz. Irodai melóra min. ×2-szer ennyit kéne kapnod, főleg 25 év alatti kedvezménnyel. Lehúznak, keress másik helyet.
2022. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
18%
Ez botrányosan kevés. Menj át valami gyárba én a nettó 500 meglesz. Jót röhögnek a hátadmögött, h jól lehúzkodnak. Már holnap felmondanék ezen a helyen.
2022. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
20%
Diplomával kevés.
2022. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 A kérdező kommentje:
Legalább ne ugyanarról a nickről írj válaszokat. 😎
2022. okt. 29. 18:59
 28/83 anonim ***** válasza:
41%

“Gondolom édesanyádat sem erőszakkal tartják ott. Az a bérezés meg az ország szégyene egyébként.“


- Nem, nem erőszakkal tartják ott..de tudod ha mindenki himi humi 23 éves irodista lenne akkor senki nem cserélné ki az infúziódat a kórházban vagy szúrna vénát ha kell.

Te játszod itt az érett felnőtt embert, de közben gyakori kérdéseken kérdezed Jóskát meg Pistát a fizetésedről.


“ Én nem dörgöltem senki orra alá, de dörgölted itt mások orra alá, az egymilliódat, ami ugyan itthon soknak számítana, de külföldön nem”


- Harmadjára írom le. Többször nem fogom mert nem vagyok papagáj.

Junior könyvelő vagyok. Tapasztalat nélkül. Külföldiként keresek 2500 Eurót úgy,hogy nem itthon a saját anyanyelvemen tanultam a szakmát.

Tudod a bérezések sem Ausztriában sem itthon nem feketék fehérek.

Szinten vannak.

De nyilván ha azzal sem vagy tisztában a kérdésed alapján ( ami még mindig provokáció..csak ködösítes itt a semmit ), hogy a 290 ezres fizud ennyi idősen jó-e akkor nem is értem miért várom,hogy felfogd amit írok.


Az pedig,hogy nekem az jön le,hogy provokáció nem az én személyiségemről árulkodik.

Mivel nem csak azt gondolom,hogy provokáció, hanem az is.

2022. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
12%

Te nem vagy ép…

Csöppet paranoiás vagy..vagy én nem is tudom mi ez.

Nem én írtam azt a három választ.

2022. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:

De...ugyanarról írtál. :) Hiába próbálod elhitetni, a százalékok számából és a stílusból látszik. De ha ennyire ráérsz, lelkem rajta.


Ha mindenki himihumi irodista lenne, akkor a kormány talán elgondolkozna a béremelésen. Nem érzem magamnak kevesebbnek, mint egy ápoló, ők is változtathatnak. Előttük a lehetőség. Én is fogok változtatni, munkahelyet váltani, ez egyszer biztos.


Én tisztában vagyok azzal, hogy nem jó a fizum, neked vannak súlyos problémáid. Súlyos önértékelési problémáid. Azt is megkockáztatom, hogy ez az egész ausztria dolog egy mese, másként nem zavarna ennyire az én 290 ezres fizum, ami, mégegyszer mondom: NEM JÓ. Ha egyedül élnék nem élnék meg belőle.

2022. okt. 29. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!