Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori ha 23 éves...

Mennyire gyakori ha 23 éves lányként, szja mentességgel csak 290-ez keresek?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, irodai munkát végzek
2022. okt. 29. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
4%

"Édes kiscsillag ez a naivitás olyan kis aranyos. :)) Maradj mindig ilyen pozitív.. De komolyan azt hiszed ihy működik a meropiac bármikor lehet váltani? Van fogalmad arról hogy 30 evesen öregnek számítasz, 40 evesen alig állnak szóba veled, kivéve ha nem vmi nagyon keresett szakmad van? Közhelyeket puffogtatsz."


Azt hiszi és jól hiszi. Nem közepesen piacképes szalmában az első 5 évemben szinte évente váltottam, amíg fel nem tornáztam a bérem az első fizetésem 35-szeresére. Pályaváltó vagyok, 26 évesen kezdtem ezen a területen.


Értelmiségi munkakörben ez így működik, cicamica. Ha nem emelnek, fognak emelni 50 meg százezerrel a következő munkahelyeden. Kivéve ha egy olyan hülye csicska vagy, mint pl te, aki szerint ilyet nem lehet.


Üdv, egy hr-es.

2022. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
62%
Közepesen piacképes szakmában*
2022. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:

35 =3,5


Bocs, nem tudok írni, valakinek buliznia is kell

2022. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
100%
Te hr-es vagy? B+ Egy kicsit több tiszteletet. De mivel te vagy a cegek atyauristenkeje szegyenszemre ezért semmit nem varunk. En arról beszélek, hogy 40 pluszosan v 50 evesen hogy tudna vki már könnyen váltani pl diploma nélkül? Jó bulit! Inkább vagyok csicska, mint gazdag, beképzelt majom.
2022. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
Ki a fasz beszél egyébként diplomás mkorrol? Hres letedre miről beszélsz? Jól felszophattad magad mindenesetre. Tudtad hogy a hreseket általában lenezik? Arcoskodj nyugodtan.
2022. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
A kerdezonek fogalma sincs dolgokról te pedig hreskent leszerepeltel speciel szerintem jobb lett volna ha nem írod ki mivel foglalkozol. :))
2022. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
Viszont az érdekel pl. mit nevezel közepesen piacképes szakmanak? Udv. Hülye csicska
2022. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:

Van fogalmam különben, nem muszáj diploma a váltáshoz, átképezni is átképezheti magát az ember, lehet az szakmunka is. Igaz, ezeknek a tanfolyamoknak van ára, de nem eszelős vagyonokat kérnek érte. Fiatalon meg bizonyos korig ingyenes a szakma. De most nem a fiatalokról volt szó.

Szerintem inkább az a hátráltató erő, hogy sokan belekényelmesedtek a jelenlegi helyükre, nem akarnak időt, energiát, pénzt beletenni a váltásba.

2022. okt. 30. 21:20
 79/83 anonim ***** válasza:
Tudod miért csak felig igaz ez? Mert aki mar 50 közeli az elvegez x pénzért egy tanfolyamot az ugyanúgy pályakezdő lesz, évek mire beletanul, gyakorlatot keres. De érdekel, hogy konkrétan milyen szakmáról írsz. Mármint ha, az ember váltana éppenséggel.
2022. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es hogy vmi életszerűt is írjak. Fektettem volna pénzt, energiat bizonyos tanfolyamokba, de időközben rajottem jelenleg így is több a bér mint a tanfolyamokkal, konkrétan anyagilag nem jutnek előbbre, max. nyugdíjas állásom lenne jóval kevesebbert.. +mas hosszútavú pozitívum, de az most lényegtelen jelen pillanatban. Piacképes lehet pl. a könyvelő de hiába szeretnék könyvelő lenni, es sokat keresni, ha nincs hozzá agyam, es még egy tanfolyamot zem tudnék elvegezni. :)
2022. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!