Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori ha 23 éves...

Mennyire gyakori ha 23 éves lányként, szja mentességgel csak 290-ez keresek?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, irodai munkát végzek
2022. okt. 29. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
82%
Felteszel egy kérdést, majd a hozzászólásban kifejted rá a választ is, hogy tudod énnyi fizetés kevés a vegzettsegedhez képest. Olyan, mintha csak unalombol írtad ki, hogy vitatkozhass valakivel.
2022. okt. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
24%
Nevetséges vagy kérdező. :)) Szerinted egy ápolónő akinek ez a hivatasa feltételezem már nem 30 éves mégis hogy tudna könnyedén váltani? Van fogalmad mi a munkaeropiacon v csak ismetelgeted, hogy váltson aki elégedetlen. (szeretjük az öntudatos fiatalokst) csak hogy tudd kihez kötni a hszt.
2022. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.
2022. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
16%

Uff kérdező, neked rengeteg türelmed van 😅

Ha nekem ilyen sok hülye írkálna a kérdésem alá, már rég töröltettem volna a kérdésemet is, mert semmi értelme. Ráadásul nincsenek is sokan, mert ugyanaz írkál több fiókkal neked, viszi ugyanazt a szálat tovább mint a másik profilból, elég szánalmas :D


A külföldön élők nagy része ilyen. Mondhatsz nekik bármit, el vannak szállva maguktól. Én már csak tudom, külföldön éltem kiskorom óta, egyetemre is kint jártam, de most itt élek Magyarországon és nettó 400-at keresek adatelemzőként 25 alattiként. Nem szégyellem, kint 3x ennyit keresnék, de az nem Magyarország. Valamint más kérdés, hogy alulfizetettnek számítok a területen, de hát ez van, 22 évesen még van bőven időm fejlődni és feljebb lépni, csakúgy mint neked is.


Szerintem az osztrák válaszolónknak tüske van a szemében, mert tudja ha hazajönne annyit sem keresne mint te, ha kint mosogató volt nyelv nélkül, valószínűleg még a szakmunkás garantált bérminumum bruttó 260 ezret sem kapná meg itthon..


Kérdésedre válaszolva, szerintem nem keresel rosszul, mert vidék, ráadásul pályakezdő vagy. Kezdésnek teljesen okés. Egyáltalán nem gyakori, a legtöbben vidéken nem keresnek ennyit ilyen körülményekkel, főleg ha nem valami nagyobb (Debrecen/Szeged) féle városban vagy.

De ettől függetlenül megvan minden jogod arra, hogy ne legyél elégedett a fizetéseddel. Én sem vagyok, pedig most kapok 8%-ot, plusz majd valamennyit elvileg az infláció miatt. Sőt, szerintem jobb is ha nem vagy elégedett, mert így ösztönösen teszel majd azért, hogy többet keress majd.


(Az osztrák expat válaszolónak pedig el sem olvasnám a helyedben az írományait, nagyon sötét egy alak szegény)

2022. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:

62-Bármikor lehet váltani. Persze nem várom el, de akkor ne más bérén ugráljon. Ráadásul 280, vagy 290 az már oly’ mindegy. Az én fizetésem sem magas. De ha érdekel, nem azért írtam ki, hogy teljesen más munkakörben dolgozóknak kidörgöljem a szemét.

Ha olyat akarnék, az elejére ötöst, vagy hatost, vagy nagyobb számot írtam volna.

2022. okt. 30. 17:35
 66/83 A kérdező kommentje:
64-Szerintem is nagyon bántja valami azt a válaszolót, másként nem kattant volna rá erre a kérdésre. Egyébként, pont ma egy tanár ismerősöm mondta lesajnálóan, hogy nem ismer olyan pedagógust, aki 350 felett keresne. Ergo még az is kevés.
2022. okt. 30. 17:37
 67/83 anonim ***** válasza:
82%
Édes kiscsillag ez a naivitás olyan kis aranyos. :)) Maradj mindig ilyen pozitív.. De komolyan azt hiszed ihy működik a meropiac bármikor lehet váltani? Van fogalmad arról hogy 30 evesen öregnek számítasz, 40 evesen alig állnak szóba veled, kivéve ha nem vmi nagyon keresett szakmad van? Közhelyeket puffogtatsz.
2022. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:

67: azért ne essünk át a ló túloldalára se. 35 éves vagyok és bármikor találnék két nap alatt állást, szó szerint könyörögnek a cégek. IT terület, de nem programozás.


50 felett nyilván nem könnyű már. Ahogy 25 körüli nőként sem, amikor az ember homlokára van írva, hogy mindjárt szül. Erre meg majd rájön a kérdező is.

2022. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
85%

Na megjött már megint 😂

Miért nem mész az osztrák gyakorira? Nem megy a nyelv? Vagy ott már nem tudsz mivel felvágni?

2022. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
En nem az IT es egyéb menő szakmáról beszelek. Akinek nincs keresett szakmája es 40 felett van, azért már nagyon nem kapkodnak. Esetleg a közig, de kétlem hogy rossz körülmények közé, kevés bérért akarnak menni az emberek..
2022. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!