Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályaváltás esetén mennyi idő...

Pályaváltás esetén mennyi idő még az embert felveszik?

Figyelt kérdés

Pályátváltok így természetesen se tapasztalatom, se végzettségem. Szeptember eleje óta várok valaszra, eddig semmi. Meddig várnátok?

Elmennétek most már valahova ideiglenesen?

Gondolok itt bolti eladóra és hasonlók.


2022. nov. 1. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már októberben elmentem volna máshová, mert nincs aki eltartson.
2022. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen én szexi csinos fiatal csajszi vagyok, gazdag pasim van. Nem vagyok rászorulva.
2022. nov. 1. 11:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek elmenni diplomásként eladónak mert akkor a pasim lenézne. Ő vezető beosztásban van egy menő cégnél.
2022. nov. 1. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eladokent lenezne, de munkanelkulikent nem nez le? :)
2022. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért a munkanélküli az más. Van aki nem is akar dolgozni. Ez két külön dolog. Mindenki átesik ezen amikor épp keresi az új állását.
2022. nov. 1. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Te például nem akarsz dolgozni. Ha akarnál, nem várnál szeptember óta egy visszajelzésre.
2022. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem két hét volt.

Interjún látszott, hogy nem engem fognak választani úgyhogy megbeszéltem velük, hogy szimpatikusak és ha van másik pozíció arra is szívesen jövök.

2-3 hónapig dolgoztam a portán aztán előléptettek.

2022. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gyenge troll kérdés


honnan és hova?

2022. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aztán miért kéne elvállalnia egy olyan munkát ami nem is érdekli és a fizetés sem jó?
2022. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!