Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit javasolnátok egy fiatalnak...

Mit javasolnátok egy fiatalnak, melyik országban lenne érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Itthon eladni mindent, elmenni. De hova érdemes?


Ahol a gazdaságpolitikának nem érdeke teljesen tönkretenni az embereket mint itthon.

Svájcra gondoltam, de ott nagyon drága az élet. Házat venni, utána lehet adózni is kell. 2x annyiba kerül minden.


Olyan helyre gondoltam, ahol nincsen sem annyira hideg sem annyira meleg.

A politika mindenképp kizáró ok lenne, ezért Franciaország például nekem nem játszana. Meg ugye ott aki nem tud franciául, azzal szóba sem állnak.


Németország alapvetően szimpatikus lenne, de sajnos úgy tudom ott sok az emigrált ember.



2022. nov. 1. 12:02
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
7. Erről mêg annyit, hogy máshol töredék áron veszek mindent is. Élelmiszer, bármi. Az a 27% nagyon megnehezíti az ember életét. De ha nem is megyünk el, biztos Ausztriában fogom a pénzem költeni, nem itthon.
2022. nov. 1. 14:55
 12/55 anonim ***** válasza:
Nem értem az érveket sok helyen. Svájc drága, de a fizuk is magasabbak jóval. Az átlagbér kb. hetesszerese volt a magyarénak, amikor utoljára megnéztem. Franciaországnál nem értem ezt a politika dolgot. A nyelvet pedig mindenhol meg kell tanulnod, akárhova mész.
2022. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
Nézelődj: numbeo.com
2022. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

12. Igen, de nem szeretem az ennyire beképzelt embereket. Macron politikája meg nem szimpatikus.. 😅


13. Köszönöm szépen! :)

2022. nov. 1. 15:11
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Oroszország. Hát nem hallod naponta 8324298472893x a TV-ben, meg az összes KESMA médiában, hogy ott a legjobb, hogy ott még igazi jó élet van!? Miniszterelnökúr is megmondta, meg a Külügyminiszerúr, hogy ott még tudják az emberek, milyen a jó világ, nyugaton meg éheznek, fáznak, és erőszakolják őket a migráncsok
2022. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
15. Vannak orosz rokonaim. Nem mondom hogy nem mennék, de nem szeretem a hideget. :)
2022. nov. 1. 15:18
 17/55 anonim ***** válasza:
A kaukázus is oroszország része, kifejezetten mediterrán környék, a távolkeleten is vannak jó meleg helyek
2022. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

ezek a magyar okj-k nem érdekelnek senkit külföldön, pláne logisztikában kapnak 1000+1 embert a saját állampolgáraik közül.


Attól még jó terveid vannak, de le kéne fixálni pár orszgára. Megnézi hol milyen körülmények között tudnál élni.


Hollandiában lakhatási válság van éppenséggel. Oké, hogy keresel 1700 eurót, de 1500 egy lakás. És nem fogják kiadni neked, mert ott úgy megy, hogy valami 2-3x-osának kell lennie a bruttó bérednek, különben nem adják neked ki a lakást. Ott nagyon válogathatnak.



Ha a német nyelvvel megtudsz bírkózni, én azt mondom ausztria.

2022. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

17. Jogos, de oda most így sem lehet beutazni.


18. Rendben, köszönöm

2022. nov. 1. 15:49
 20/55 A kérdező kommentje:
18. Egyébként tudom, híresen szar az oktatás. Otthonra kell, amúgy meg úgyis az dönt hol dolgoztam. Ha az állam nem szól bele a hye törvényeivel, a Samsung felvett volna. :)
2022. nov. 1. 15:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!