Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit javasolnátok egy fiatalnak...

Mit javasolnátok egy fiatalnak, melyik országban lenne érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Itthon eladni mindent, elmenni. De hova érdemes?


Ahol a gazdaságpolitikának nem érdeke teljesen tönkretenni az embereket mint itthon.

Svájcra gondoltam, de ott nagyon drága az élet. Házat venni, utána lehet adózni is kell. 2x annyiba kerül minden.


Olyan helyre gondoltam, ahol nincsen sem annyira hideg sem annyira meleg.

A politika mindenképp kizáró ok lenne, ezért Franciaország például nekem nem játszana. Meg ugye ott aki nem tud franciául, azzal szóba sem állnak.


Németország alapvetően szimpatikus lenne, de sajnos úgy tudom ott sok az emigrált ember.



2022. nov. 1. 12:02
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
50. Ezen gondolkodom én is egy ideje, természetesen nyelvtudással. :)
2022. nov. 9. 18:07
 52/55 anonim válasza:
Ha nem hiszed el hogy kint se sokkal jobb és mindenáron mennél akkor Ausztria, az az egyetlen hely ahol nem nézik egybe a magyarokat a többi cigánnyal és migránssal.
2022. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
52. Köszi! Tervben van.
2022. nov. 21. 15:42
 54/55 anonim ***** válasza:

No külföldön vagytok e már? :)

Ausztria ingázással még tetszene is nekem, mert csak így lehetne jól élni hogy "külföldi" fizuval itthon élni akkor élne jól az ember.

2023. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
54. Nem, először költözni szeretnénk. Ez egy hosszabb folyamat, plusz vizsgázom lassan így tanulok. :)
2023. márc. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!