Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit javasolnátok egy fiatalnak...

Mit javasolnátok egy fiatalnak, melyik országban lenne érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Itthon eladni mindent, elmenni. De hova érdemes?


Ahol a gazdaságpolitikának nem érdeke teljesen tönkretenni az embereket mint itthon.

Svájcra gondoltam, de ott nagyon drága az élet. Házat venni, utána lehet adózni is kell. 2x annyiba kerül minden.


Olyan helyre gondoltam, ahol nincsen sem annyira hideg sem annyira meleg.

A politika mindenképp kizáró ok lenne, ezért Franciaország például nekem nem játszana. Meg ugye ott aki nem tud franciául, azzal szóba sem állnak.


Németország alapvetően szimpatikus lenne, de sajnos úgy tudom ott sok az emigrált ember.



2022. nov. 1. 12:02
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

mi egy rossz korszakban születtünk, feltételezem te is 20on éves vagy.


Ha a 80as-90es években lettünk volna 20-30 közöttiek, ausztrália, kanada, új zéland tárt karokkal várt volna. Azokkal össze nem lehet vetni ezeket az európai országokat.

2022. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

21. Elhiszem :(

Egyik rokonok is Ausztráliában lett híres ásvány gyűjtő. Akkora gyűjteménye volt, de sajnos nem tudta kirenhwgyni így végül az államé lett.


Igen, én sem szeretem ezt a 21.századot.. :)

2022. nov. 1. 16:17
 23/55 anonim ***** válasza:

#Kérdező, 7-es vagyok.


Értem, hogy van valami random szakmád, de amikor azt írtam, hogy kell valami jó végzettség, akkor olyanra gondoltam mint péládul egy Mérnökinformatikusra, akinek rettenetesen egyszerű a világon bárhol munkát találni jó fizetésért.


Elhiszem, hogy van valamilyen logisztikai vagy vendéglátós szakmád, de az semmit nem ér.

2022. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

23. Mivel nem volt lehetőségem egyetemre menni, így nincsen olyan végzettségem.


Egyébként sok gazdag embernek sincs egyetemi végzettsége, mégis bejött a számításuk. Így nem értem, miért kell ismeretlenül pálcát törni felettem. Nem kioktatast kértem, hanem segítséget. :)

2022. nov. 1. 16:23
 25/55 A kérdező kommentje:
Különben sem hiszem, hogy az női szakma, a mérnökinformatikus.. :D
2022. nov. 1. 16:23
 26/55 anonim ***** válasza:
csak a gyakorin nyomatják a trollok ezt az IT témát, nagyon kevés ember alkalmas informatikusnak. Főleg programozó szinten.
2022. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

25# kemény fizikai munkán kívül nincs kifejezetten férfi szakma.


Nem feltétlenül Mérnökinformatikusnak kell lenni, de akkor érdemes kiköltözni külföldre, ha ott szükség van a tudásodra és könnyen eltudsz jól helyezkedni. A mérnökinformatikus csak egy szemléltető példa volt.


Annak mi értelme van, hogy kevés nyelvtudással (mert a középfok nem sok) elmenj egy országba és alja munkákat végezz, úgy hogy közben kívüálló vagy?

2022. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Nigéria.
2022. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
91%

27, annak mi értelme, hogy a saját országában anyanyelvi nyelvtudással földönfutó az átlag ember?


Hidd el amúgy, hogy jobban örülnek egy magyar bevándorlónak, mint egy négernek vagy pakinak.

2022. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%

29# Ha itthon nem tudsz érvényesülni, mért gondolod, hogy külföldön igen, ahol elevel hátránnyal indulsz.


Nyugodtan menj ki, de csak akkor ha már letettél valamit az asztalra.

2022. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!