Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire elég havi 200 ezer...

Mire elég havi 200 ezer forint nettó fizetés ha van egy saját tulajdonú ingatlanom?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön élek és ha minden úgy alakul ahogy tervezem akkor 2-3 év múlva tudok otthon venni egy kis panel lakást. Tudom hogy most nagy az infláció és hogy a rezsi árak az egekben vannak, de csak nem tart örökké ez az állapot. Nagyon szeretnék már haza költözni mert nem nagyon érzem jól magam külföldön. Nincsenek nagy vágyaim. A heti nagy bevásárlás mellet szeretnék havi 1x elmenni moziba vagy koncertre vagy színházba. Esetleg egy kisebb kirándulásra.

2022. nov. 5. 15:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg olcsóbb a hús mint a zöldség és a kenyér. Vicc már az egész. Én se rendelek soha de nem tudom hogy jönnek ki havi 50ből. Bemegyek a boltba és legkevesebb 5 ezret otthagyok egy szatyor semmiért.
2022. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
27%

"Jelenleg külföldön élek és ha minden úgy alakul ahogy tervezem akkor 2-3 év múlva tudok otthon venni egy kis panel lakást."

Miért van olyan érzésem, hogy kérdező nem külföldön él, hanem itthon.

Külföldön dolgozó barátaim ugyanis semmi esetre sem tervezik a kinti munkájuk és keresetük feladását itthoni havi 200 ezer forintért.

2022. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én ma költöttem az autóra 50 ezret, lambdaszonda csere, meg egy műnyag alkatrész eltört. Mivel 16 éves, így kb 4 havonta valamit cserélni kell rajta (50-100 ezres tétel).
2022. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%
Ha 20-25 éves lenne, ritkábban kellene rajta cserélni bármit, mert azok még vasból készültek, később meg már minden második alkatrész a motortérben műanyag lett...
2022. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!