Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyes cégeknél miért ennyire...

Egyes cégeknél miért ennyire tabu a home office még az IT szektorban is?

Figyelt kérdés

Egy nagy multinál dolgozom, egy kb 30 fős fejlesztő csapatban. Mostanában elég sok panaszt kaptam hogy túl sokat vagyok home officeban(havi kb 4 napot, akkor is betegség miatt), illetve hogy nem 8-tól 17-ig dolgozok. Hanem 10-től 19-ig. Ezekmiatt a kirugásom is megkecsegtették.

Viszont hozzátették, hogy a munkámmal amúgy semmi baj, megvannak velem elégedve...


A főnök viszont teljesen annak a híve, hogy mindig legyünk szem előtt, mert akkor látja mit csinálunk, mert HO-ban biztos csak elcsaljuk az időt és nem dolgozunk... Közbe a home office alatt sokkal többet dolgoztam, mert nem volt sok zavaró tényező jelen.


Mit tudok ezzel csinálni? Elég frusztráló egy helyzet. Nálatok van ho lehetőség?



2022. dec. 8. 12:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
72%
keress másik helyet, 1 év tapasztalatod már van és rengeteg junior pozi van. Sokan írják itt, hogy mennyire könnyű melót találni. Juniorként egyáltalán nem, eleve a legtöbb helyen 2-3 körös interjú folyamatok vannak, azokat nem zavarják le.És nem csak ő jelentkezik ezekre az állásokra, az okés hogy egy senior 1 nap alatt talál melót, mert kevés van belőlük, juniorból sokkal több van a piacon.
2022. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Lószart. Van az ex munkahelyem, ahol a kétezres években dolgoztam, most találkoztam egy volt kollegámmal, aki még mindig ott van és projektmenedzser. Mondta, hogy csak junior fejlesztőből 10et tudna most felvenni, de egyszerűen nincs.
2022. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
32es ha sz*rul fizet, akkor jóhogy nincs. Én se találok burkolót ezres órabérben. pff
2022. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire hiány lenne, akkor nem lenne mindenhol 2-3 körös interjú. A nagy multik elég vonzóak az egyetemisták körében, értelemszerűen sokan jelentkeznek ide.Számomra nem hiány ha egy junior poziért 15-20 emberrel versenyzek. Azt nevezem hiánynak, amikor a volt gimim már 1 éve nem talál biosz tanárt.
2022. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
#34: Nem az a mérvadó, hogy hányan jelentkeznek egy melóra. Normális szakemberből van hiány. Sokan jelentkeznek olyanra is, amihez amúgy semmi közük.
2022. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!