Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az otthoni...

Mi a véleményetek az otthoni online munkavégzésről?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, h le fognak százalékolni. Mivel a rokkantsági nyugdíj elég kevés,ezért szeretnék még egy kis jövedelemhez jutni.

Van a Facebookon egy-két oldal, amely kimondottan ilyen munkákat ajánl fel.

Viszont ahogy látom, szinte mindegyiken a bérezések elég hihetetlennek tűnnek.

Szerintem túl magasak.

Nem lenne ez baj,csak nem-e vmi átverés?


2023. jan. 30. 11:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

59 éves leszek az idén 41 munkával töltött évvel a hátam mögött.

Még van 6 év a nyugdíjig.

Autószerelő a szakmám, viszont nincs érettségim.

Már a webáruházon is gondolkodtam, h esetleg viszonteladóként,v a saját magam által beszerzett cuccal.

A számítógépes ismereteimet spontán tanultam meg és azóta is megállás nélkül bővítem.

Úgy hogy erősen gondolkodom rajta, h mi is lenne a legjobb?

2023. jan. 30. 16:15
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

10# Önéletrajzba nem kell dátumokat írni, sőt kép sem kell. Így amit állítasz valótlan.


Másrészt ismeretségi körben van olyan, aki 40 körül váltott és simán ment neki. Elvégzett egy pár hónapos bootcampet és 1 éven belül már IT-n belül is dolgozott. Most linkedinen megnéztem. Jelenelg egy Project manager pozícióban dolgozik egy nagyobb cégnél. Biztos vagyok benne, hogy közelebb van a nettó 1 millióhoz a fizetése, mint távolabb.


Azt elhiszem, hogy a jelenlegi tudásoddal és tapasztalatoddal nem tudsz válltani, de itt nem is arról van szó.


Tanulj meg valami új dolgot ami értékes.


Én nem veled akarok vitatkozni. A kérdező kérdésére válaszoltam, hogy megéri neki ITra váltani és továbbképezni magát, hiszen ott lassan már alap a home office mindenkinek.


Te kezdtél el belém állni, hogy 40 fölött ez lehetetlen, ami KAMU. Van ismerősi körben példa rá, hogy lehetséges. Az teljesen más dolog, hogy neked nem megy. Arra rengeteg indok lehet.


Ha tovább akarsz ezen vitatkozni, inkább írj rám privátba és ne a szegény kérdezőt próbáld eltántorítani, hogy jó az a helyzet amiben most van és lehetetlen a váltás.

2023. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

11# Kérdező. Jó, mondjuk 59 évesen az óriási váltás már lehet nem reális.


Viszont egy érettségi lerakása még reális lehet. 1, de inkább 2 év alatt simán feltudsz készülni és az már meg nyit több lehetőséget online munkákra. Persze ez sem garancia semmire, de ha amúgy is van rengeteg időd, mert nem tudsz dolgozni akkor akár ez is jobb mint a semmi!

2023. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%

"már meg nyit több lehetőséget online munkákra."


Érdekes, én 2 diplomával nem találok semmi HO jellegű melót pedig aktívan keresek).... na most akkor egy mezei érettségivel... mi a lótúrót lehet otthon csinálni?

2023. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
14# Mondom. Pédául customer support. Egésznap otthon írod az válasz emaileket és belső céges rendszerben hibákat adsz le.
2023. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
Világos. És ott ugye csak rám várnak a 45 feletti Gizikére aki egész eddigi életében a közszférában szopta a bránert. ugye? Két kézzel kapnak majd utánam? És nem, nem egy egyetemistát vesznek fel akki suli mellett diákmelóban kedvezpő adózással jobban elvégzi a melót, nem, a 45 feletti Mancika fog kelleni. Hát világos.
2023. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%

16# Főállásban dolgozik suli mellett. Amúgy elég magas fizetésért!


Mondom. Ne a világot okold ha neked valami nem megy, hanem nézz magadba és legyél őszinte magaddal.


Amíg lehet negatívum pár esetben a korod, ez nem egy kizáró esemény. Simán tudsz más tulajdonságokkal kompenzálni.


... de tudom, sokkal egyszerűbb elintézni az egésszet azzal, hogy "Túl idős vagyok, így nekem lehetetlen", mint fejleszteni önmagad és őszintén szembesíteni magad a hibáiddal.

2023. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%

"Simán tudsz más tulajdonságokkal kompenzálni."


MInt pl? De beszélj mellé: mondjad tételesen mik ezek a tulajdonságok amit nem tud egy 20 évvel fiatalabb 10x jobban? Na mondd! Mert én elképzelni se tudom!

Na? MOndod? Szebb okosabb fiatalabb gyorsabb egészésgesebb-.... ja nem. Hát akkor? MI?

2023. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz, hogy ennyit keresel 20 év munkatapasztalattal.
2023. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"HOVA VÁLTSAK? HOva kellek? Szart lapátolni?"


Oda menj ahol fizetnek, a munkáért!

Ahol nincs pénz ott bsszák meg!!


Munka mindig van, lesz is!

Pénz nincs a legtöbb helyen, sokan meg azt se tudják hogy kell dolgozni, csak jaszkariznak a semmire!

2023. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!