Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az otthoni...

Mi a véleményetek az otthoni online munkavégzésről?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, h le fognak százalékolni. Mivel a rokkantsági nyugdíj elég kevés,ezért szeretnék még egy kis jövedelemhez jutni.

Van a Facebookon egy-két oldal, amely kimondottan ilyen munkákat ajánl fel.

Viszont ahogy látom, szinte mindegyiken a bérezések elég hihetetlennek tűnnek.

Szerintem túl magasak.

Nem lenne ez baj,csak nem-e vmi átverés?


2023. jan. 30. 11:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

#30: a "home office" nem egyenlő azzal, amit írtál. Nem csak ilyen munkák léteznek home office-ban. Profession-ön van néhány, amiben kifejezetten otthoni munkavégzésre keresnek. Nem sok, de lehet találni, vagy LinkedIn-en, bár ott a többség külföldi. Viszont az egységesen elmondható szinte mindegyikről, hogy valamilyen végzettséghez kötött.

Nekem tavaly sikerült kifogni egy határozott idejűt, amit munka mellett tudtam végezni (rendes bejelentett munka), de addig is, és azóta is nagyon ritkán látok olyat, ami csak és kizárólag otthoni munkavégzés, pedig az tetszett.

2023. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!