Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alacsonyabb végzettségűeknek...

Alacsonyabb végzettségűeknek (pl. gyári munkás, bolti dolgozó) már csak külföldi munka maradt lehetőségként hogy olyan fizetést kapjanak amiből élni tudnak nemcsak vegetálni?

Figyelt kérdés

Nem is értem hogy tudnak emberek egyáltalán életbe maradni hogy nem halnak éhen és miből fizetik a számláikat nettó 200ezer alatti fizetésekből!


Hallottam külföldön azért a minimálbér olyan, hogy abból nemcsak túlélni lehet hanem normálisan megélni!


2023. febr. 14. 14:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
5%

#18: A legfontosabbat pedig kihagytam: Rengeteg kedvezmény jár az Audis dolgozóknak: Mobiltelefon üzletek, nyílászáró szaküzletek, stb. adnak 5-10%-os kedvezményt a termékeikből és bár erre nem esküszöm meg, de Audi személygépjármű vásárlására is ad min. 10% kedvezményt a gyár. (vannak dolgozók akiknek 20%-ot) Akkor a havi bruttó 33 ezres kafetériát (amit idén lehet br. 50-re emelnek) meg sem említettem.


Szomorú a rabszolgasors tényleg.

2023. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 NTBS ***** válasza:
22%
Nem. Itthon is lehet boldogulni.
2023. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

"Olyat terméket állítasz elő naponta, amit 10 évnyi fizetésedből se tudsz megvenni."


Pontosan tudja mit állít elő, és nem is akarja megvenni!!


4 nulla a hűtőrácson ötödik a kormány mögött!!! DAS AUTO! Verdbele hulladéktemető!

2023. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Egy Aldiban pl jobban fizetnek, mint amit diplomával kapok
2023. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Jaj fogadok te vagy a tanár mi?:
2023. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Közigazgatás-szervező vagyok
2023. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

msc másoddiplomával a nettom havi 500 + cafeteria + 13. havi


férjem szakmunkás képesítéssel, 3 műszakban, max havi 2 túlórával szintén ugyanennyit kap


német multi, Dunántúl, nem Audi (ott még jobbak a fizuk)

2023. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Sopron mellett lakok. Innet a környékről napi 100 ezren ingaznak ausztriaba. De hatalmas szerencséjük van. Ilyen random raktári melokkal hazavisznek 1500 eurót évi 14 x, komoly szakmával meg havi 2 ezret. De sztem meg ilyen legalja mosogatással is megvan 1300 euro azaz kB fel Misi. Sok idekoltozo van aki hosszútávon nagyon jól járt. Persze ali szorgos és csinálja, németet tanul nem csak makog az 10 ev alatt többre viheti mint keleten 30 alatt. Aki persze azt hiszi , hogy ingyen adjak ezt a pénzt az felsül és hazamegy. Persze ismerek komplett családdal ide költözötteket ahol ha az egyik fél talált munkát kint már akkor is nagyon szépen egyenesbe jöttek.
2023. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
na ne mondd :D
2023. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28-as, azt azért tegyük hozzá, hogy itthon laknak, itthon költenek, mert kint nincs ám habzsi-dőzsi 1500 euróból, ez csak nekünk tűnik sok pénznek. Ezt nyilván csak a határ közelében lehet megtenni, több száz, ezer km-eket nem nagyon lehet ingázni.
2023. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!