Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alacsonyabb végzettségűeknek...

Alacsonyabb végzettségűeknek (pl. gyári munkás, bolti dolgozó) már csak külföldi munka maradt lehetőségként hogy olyan fizetést kapjanak amiből élni tudnak nemcsak vegetálni?

Figyelt kérdés

Nem is értem hogy tudnak emberek egyáltalán életbe maradni hogy nem halnak éhen és miből fizetik a számláikat nettó 200ezer alatti fizetésekből!


Hallottam külföldön azért a minimálbér olyan, hogy abból nemcsak túlélni lehet hanem normálisan megélni!


2023. febr. 14. 14:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

27es vagyok

miért lettem lepontozva?


válaszoltam a kérdésre azzal, hogy férjem alacsony végzettséggel is ugyanannyit keres mint én...és itthon

2023. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!