Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meredek karrierváltás esetén...

Meredek karrierváltás esetén (akár 40-50 évesen), mindenképpen kezdő fizetésre számítsak? Mint egy iskolából most kikerülő fiatal?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, hogy 20 évet ledolgoztam egy szakmában, ha másik szakmában még új vagyok akkor full alap kezdő "kisiskolás" fizura számíthatok?

Esetleg mivel van mögöttem ledolgozott 20-25 év más területen, hamarabb emelnek a fizun? Vagy semmi köze hozzá, ugyanott fogok tartani mint egy huszonéves?



2023. febr. 19. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz többet nyújtani mint egy pályakezdő, nem hogy több fizetést nem kapsz, de fel sem vesznek. Mivel tudják, hogy egy 30 éve dolgozó embernek azért több fizetést illene adni. De nem fognak, szóval nem téged fognak választani.
2023. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!