Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek szerintetek,...

Mihez kezdjek szerintetek, ebben a kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés
Sajnos egy semmitérő büfédiplomám van csak, szóval évekkel ezelőtt egy gyárben helyezkedtem el sori 3 műszakos munkára, de hónapokkal ezelőtt elküldtek (létszámleépítés) és most nem találok semmit, hiába jelentkezek mindenhova...nemsokára a 30-at töltöm, tehát fiatal sem vagyok már...
2023. máj. 25. 11:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#15 sok helyre felvennének, csak igazából az neked büdös munka, ez a nagy helyzet. Nyilván a büfészakos diplomát le kell tagadni.


Itt ajánlották a következőket:


- SSC (nyilván ehhez kell a nyelvtudás, ami neked lehet, h nincsen)

- Targoncázás (nem próbáltad, de szerinted béna vagy.) Nem nehezebb, mint egy B jogsi

- Kétkezi szakma (nem próbáltad, de szerinted béna vagy)

- Honvédség (kifogás nem érkezett)

- Vendéglátás (sok rosszat hallottál)

- segédápoló, dajka, szociális munkás (kifogás nem érkezett)

- Takarító (kifogás nem érkezett)


Szóval, kifogás van, munkakedv nincs

2023. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A Honvédséget úgy írják itt sokan, mint ha oda bárkit felvennének. A kérdező át se menne a pszichológiai alkalmasságin. Pár éve én is jelentkeztem rendőrnek, a pszichológián kivágtak, a jelentkezők 80%-ával együtt. A honvédségnél is ugyan ez lenne.


Meg egy csomó egészségügyi követelménynek meg kell felelni. Viszonylag erősebb szemüveget hordasz és már nem vesznek fel.

2023. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!