Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kéne tennem ebben a...

Kokakólalájt kérdése:

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy hónapja dolgozom raktári adminisztrátorként. Ez az első teljes állásom. Utálom ezt a helyet. Már az első héttől kezdve minimum 4 ember munkáját végzem 5 perc szünetem sincs, és még vc-re is max egyszer van időm egy nap kimenni. A túlórák mindennaposak, és hétvégén is bent kell lennem, és ha egy kicsit nem megy valami, a kollégáktól, és a műszakvezetőktől is azonnal kapom a degradáló, lekicsinylő megjegyzéseket. Iszonyatosan demotivál, és lehúz ez a környezet. Minimálisan sem vesznek emberszámba. Már a rosszullét kerülget minden egyes nap mikor elindulok. Az egyetlen előnye, hogy közel van, csak 10 percre a lakhelyemtől. Pénteken már ott tartottam, hogy majdnem felmondtam. Két hónap van még a próbaidőmből, megtehetném indoklás nélkül. Viszont úgy érzem, hogy sajnos nem engedhetem meg magamnak. Közeleg az év vége. Januárig nem valószínű, hogy találnék új állást. A szüleimnek most viszont nagy szüksége van az anyagi támogatásra, és nekem is kell a pénz. Nem lehetek két teljes hónapig munkanélküli, főleg így ünnepek előtt. Csak nem gondolom, hogy 21 éves koromban már ki is kéne készülnöm idegileg az első munkahelyemen, márpedig napról napra ehhez kerülök közelebb. Mit csináljak? Várjam ki a decembert, vagy lépjek már most?

2018. okt. 28. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Még ne mondj fel,pályázz más állásokat és ha összejön, akkor írd meg a felmondóleveled.
2018. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak sem megbántani, sem elkeseríteni, de azt kell mondjam Isten hozott a valódi világban. Sajnos 10 munkahelyből 8 ma így működik. Teljesen felesleges ilyen hamar váltani, mert könnyen cseberből vederbe eshetsz. Bírj ki ott legalább egy évet. Szerezz tapasztalatot, próbáld meg felvenni a ritmust, aztán egy év múlva keress egy másik helyet, ami lehet, hogy szintén szar lesz, de talán a kollégák kedvesebbek lesznek egy fokkal. Amíg meg a jelenlegi helyeden vagy, addig meg tanuld meg leszarni őket. Egy idő után muszáj leszel hozzászokni ehhez a helyzethez.
2018. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó hozzászólóval.


Engem annál jobban hajtottak, minél többet csináltam, míg láttam, mások kávéznak.

A munkám értékelésénél úgy kritizáltak, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Ugyanis én teljesen másképp éreztem.

A váltáson gondolkodtam, amikor megtaláltam otthon a "lesz@rom" tablettámat. Bevettem.


4 év telt el, és jelenleg ott tartok, ha nincs kedvem mások helyett dolgozni, egyszerűen visszautasítom a feladatot és jelzem a főnöknek, vigye ahhoz, akinek eredetileg a dolga lett volna. :)


Mindezt mertem azért, mert ha annyira rossz lettem volna, ahogy eleinte beállították, már próbaidő alatt repültem volna.

2018. okt. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamint: Semmi nem garantálja, hogy a következő helyed jobb lesz. Az is lehet, hogy rosszabb.


Mondom mindezt úgy, hidd el tudom, milyen napi szinten hányingerrel bejárni dolgozni évekig.

A fejedben tegyél rendet. Ha nagyon nem megy, akkor viszont ne készülj ki mások miatt. Ilyenkor már szinte kötelező a váltás!

2018. okt. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!