Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen új (rossz) munkahely...

Milyen új (rossz) munkahely az, ahol szombaton van állásinterjú, pénteken kell kezdeni és 217000 (tehát nem kerek összeg) a nettó kezdőfizetés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Párom március 1.-én, pénteken kezd új munkahelyen. Múlt héten szombatra akarták behívni állásinterjúra, csak családi programunk volt és áttetette hétfőre. Fel is vették és elsején - pénteken kezd. 217 ezer lesz a nettó kezdőfizetése - tehát nagyon nem kerek összeg. Nekem nagyon nem tetszik a hely és nem is szeretném, hogy itt dolgozzon akárcsak 1 napot is. A főnöke bunkó, már az interjún is beszólogatott a páromnak (mesélte) Amúgy 1 optika az említett munkahely

febr. 22. 22:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Mielőtt aláír a párod, egyeztessétek a következőket:

- heti munkaidő (pl: heti 40 óra)

- hétköznapi/hétvégi munkanapok

- havi bruttó bér

- juttatások


A kommentjeidből nekem az jön le hogy ez egy nem jó munkahely. Így én már nem szídom ezt a munkáltatót. Szerintem butaság lenne aláírni a munkaszerződést ilyen feltételekkel.

febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!!! Nem jó munkahely!!! Így van!!!
febr. 23. 16:08
 23/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, mi bajod a szombati interjúval. Ha jól értem, a párod szólt, hogy neki nem jó, és rögtön át is tették. Nem azt mondták, hogy márpedig akkor is mindenképpen szombaton kell interjúzni.

És az miért gond, ha pénteken kezd? Akkor is családi program van?

febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Azért gond, mert normális soha sehol sincs hétvégén interjú. Aki hétvégén nem dolgozik az vagy pihen, vagy a családjával van. Ezt minden normális ember - köztük minden normális munkaadó tudja.
febr. 23. 16:39
 25/32 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, egy kicsit merev vagy ebben. Egy csomó helyen - például egy optikában is - hétvégén is dolgoznak, és bár nem ez a leggyakoribb, de előfordulhat hétvégi interjú is. És ha a párod itt fog dolgozni, akkor várhatóan neki is lesz hétvégi munkanapja.
febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Leírtam már, hogy szombaton is nyitva van a hely és fog hétvégén is dolgozni. Nincs erről semmi kérdés!!! De akkor sem normális dolog hétvégére interjút tenni! Normálisan épeszű ember nem tesz szombatra állásinterjút!!!
febr. 23. 16:48
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát most nem akarok köc*ög lenni de 217 ezer ft nettóból nem kell sok kenyeret venni...Amúgy nekem se volt még szombati interjúm pedig megfordultam már egy pár munkahelyen.
febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég alacsony fizetés, én nettó 365-öt keresek, és még ezt is keveslem..el sem tudnék képzelni ennél kevesebbet..többet kell keresni, és nem szabad elfogadni az alacsony bért, vagy csak addig, amíg "muszáj" és utána váltani kell valamilyen módon..vagy megelégszel ennyivel, ez is a te választásod igazából.
febr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#27 dettó!!! És én is sok helyen dolgoztam szombaton is. De akkor sem jutott soha egyik munkaadómnak eszébe a szombati interjú.


#28 barátnőmről van szó. Nen rólam!!!

febr. 24. 07:34
 30/32 anonim válasza:

A ciganyokat nem kell atkozni inkabb rontasokat kell rajuk mondani , felk@gy@mu ,vagy a rontasoknal erossebbet. A Zsidokra ugyszinten. Lanyokra foleg. Igy gyorsabban rajottok mi a lenyeg. Igy kaptok munkat.

L kezdeni!

febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!