Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen új (rossz) munkahely...

Milyen új (rossz) munkahely az, ahol szombaton van állásinterjú, pénteken kell kezdeni és 217000 (tehát nem kerek összeg) a nettó kezdőfizetés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Párom március 1.-én, pénteken kezd új munkahelyen. Múlt héten szombatra akarták behívni állásinterjúra, csak családi programunk volt és áttetette hétfőre. Fel is vették és elsején - pénteken kezd. 217 ezer lesz a nettó kezdőfizetése - tehát nagyon nem kerek összeg. Nekem nagyon nem tetszik a hely és nem is szeretném, hogy itt dolgozzon akárcsak 1 napot is. A főnöke bunkó, már az interjún is beszólogatott a páromnak (mesélte) Amúgy 1 optika az említett munkahely

febr. 22. 22:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy talált állást és támogasd. Ha nem fog neki tetszeni, akkor keres másikat. Én nagyon utálnám, ha olyan párom lenne, aki fikázza az új helyemet, amikor még egy napot sem dolgoztam ott.
febr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
#31 ő is ezt mondja. De ott ahol beszólogat neki a főnöke már az interjún és ilyen negatív hátrányai vannak a helynek - nem tudom támogatni!
febr. 25. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!