Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 350 ezres fizetésből...

Nettó 350 ezres fizetésből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

17 vagyok, nagyon szeretnék tanár lenni.

Úgy tudom, hogy most az emelés után nettó 350-360 körül van a legtöbb tanár fizetése.

Ez elég ahhoz, hogy az ember kifizessen egy albérletet és rendesen meg tudjon élni belőle?

Szegedi vagyok, ha ez számít.



ápr. 6. 15:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden havonta 130 ezerért tutira ki tudsz bérelni egy 2 szobás lakást valami elfogadható környéken, marad 220 ezer. Ebból elmegy rezsire mondjuk 40 ezer, marad 180 ezer. Ebből elmegy 100 ezer kajára, marad 80 ezer, azt meg elköltöd szórakozásra meg ruházkodásra, vagy egy részét elteszed. Tehát ki lehet ennyiből jönni. Ha jobban spórolsz a kajával meg a szórakozásra, ruházkodásra szánt összegből, vagy a rezsivel is tudsz spórolni, vagy akár még olcsóbb albérletbe mész akkor még többet is félre tudsz tenni, és így abból el tudsz menni évente egy normális nyaralásra, persze nem a balcsihoz mert az rohadt drága, hanem mondjuk a görög vagy bulgár tengerpartra.
ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!