Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 hónapja vagyok a cégnél,...

8 hónapja vagyok a cégnél, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

A munkakörömet alapvetően egy kreatív munkának állították be, amikor jelentkeztem. Ehelyett excel táblákkal és elemzésekkel foglalkozom a munkaidőm 80%-ában, mert későn jöttek rá, hogy egy kreatív szakembert nem engedhetnek meg maguknak a sok meló miatt. A fizu jó és a kollégák nagyon jók, de jövőre úgy néz ki, hogy még több elemzéses, nulla kreativitást igénylő feladatot kapok, amit persze meg tudok tanulni, de nagyon meg kell erőszakolni magam. Az előző munkahelyeimen sem töltöttem el 1-1 évnél többet, az elsőnél azért, mert jött a válság, a másodiknál azért, mert lejárt a határozott idejű szerződésem. Úgy érzem, hogy ez a munkakör nem fog örömet okozni, azonban az sem néz ki túl jól az önéletrajzban, hogy évente váltogatom a m.helyeimet. Valamint 2 éven belül gyereket is szeretnék szülni, tehát jó lenne egy kvázi biztos munkahely. Szerintetek mi lenne a jó döntés? Nézelődjek vagy maradjak?


25/L


2010. dec. 21. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éven belül babát szeretnél, akkor szerintem maradj. Pláne, ha a fizetés is jó. Lehet, hogy nem találnál ettől jobbat és a tgyás és gyed miatt számítana.
2010. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már tudod a választ! Sokan, sokszor nem azt csináljuk amit szeretnénk, felteszed egy mérlegre a súlyokat mint karrier, gyerek, pénz, kreativitás és súlyozod őket. Neked kell tudnod melyiket tartod fontosnak, nélkülözhetetlennek, meddig mész el a "megalkuvás szintjén", te tudod hol és hogyan helyezkedsz el a munkaerőpiacon stb. Próbálj meg úgy dönteni, hogy ne bánd meg és egy esetleges rossz döntés eredményét is tudd kezelni. Ha sokat nem is segítettem, de azért jó döntést kívánok!:)
2010. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj.
2010. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű:maradsz és közbe keresel mást ha pedig találsz valamit ami a szívedhez nőne akkor dobbantasz
2010. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Maradj szerintem.Nem honném h iylen f*s helyzetben találnál jobbat,de nem lehet tudni.Egy valami.Vendéglátásba ne menj,ha csak nem hiányzik a napi 12-14 órázás:)Nekem ez a szakmám,de ki nem állhatom,nem is dolgoztam még benne ,és NEM is fogok....
2010. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha babára van kilátásod, mindenképp maradj.

Amúgy te viszonylag jól jártál hozzám képest, mert engem meg minőségellenőrnek vettek fel a cégemhez, de kiderült, hogy szalag melletti robotmunka, azaz betnított munka az egész, többet gürizünk MEO-ként, mint az összeszerelő szakmunkások a 8 általánosukkal.

Bocs, nem az elemit végzetteket minősítem ezzel, hanem inkább az érttségit, hogy ennyit ( se ) ér.

2010. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a cégnél! :DDD
2010. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
napter, miért nevetsz ennyire?
2010. dec. 22. 11:26
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 22. 11:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, csak eszembe jutott ez a reklám:


http://www.youtube.com/watch?v=h3wl7-2o4ls

2010. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!