Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 hónapja vagyok a cégnél,...

8 hónapja vagyok a cégnél, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

A munkakörömet alapvetően egy kreatív munkának állították be, amikor jelentkeztem. Ehelyett excel táblákkal és elemzésekkel foglalkozom a munkaidőm 80%-ában, mert későn jöttek rá, hogy egy kreatív szakembert nem engedhetnek meg maguknak a sok meló miatt. A fizu jó és a kollégák nagyon jók, de jövőre úgy néz ki, hogy még több elemzéses, nulla kreativitást igénylő feladatot kapok, amit persze meg tudok tanulni, de nagyon meg kell erőszakolni magam. Az előző munkahelyeimen sem töltöttem el 1-1 évnél többet, az elsőnél azért, mert jött a válság, a másodiknál azért, mert lejárt a határozott idejű szerződésem. Úgy érzem, hogy ez a munkakör nem fog örömet okozni, azonban az sem néz ki túl jól az önéletrajzban, hogy évente váltogatom a m.helyeimet. Valamint 2 éven belül gyereket is szeretnék szülni, tehát jó lenne egy kvázi biztos munkahely. Szerintetek mi lenne a jó döntés? Nézelődjek vagy maradjak?


25/L


2010. dec. 21. 17:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

:-DD Köszi, ez tényleg jó volt!

Nekem is eszembe jutott egy, ha már minden kötél szakad, szólok egy-két pajtásnak, hogy segítsenek munkához jutni, így:

http://www.youtube.com/watch?v=HKV0QuQsonk

2010. dec. 23. 10:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!:DDD
2010. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!