Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik megélni 100 000...

Létezik megélni 100 000 Forintból, egyedül, albérletben szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez egy ilyen jellegzetesen magyar fejtörő, mert ahogyan én számolom, vagy kaja, albérlet, rezsi.... nekem úgytűnik, hogy e háromból maximum kettőt lehet ebből a pénzből fizetni...(akkor még nem vettem egy buszjegyet sem, sem semmi egyebet)
2011. jan. 3. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha muszáj... De én mindenképpen más megoldást keresnék.
2011. jan. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Harmoka ***** válasza:
Szerintem is nagyon húzós ennyiből megélni. Ennyiből normális kaját vagy ruhát nem lehet megvenni.
2011. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ki lehet jönni 100 ezerből, de szerintem csak úgy, ha pontosan megtervezi az ember a költségvetését és fegyelmezetten be is tartja. Sokat segít, ha bírja az ember a nomád körülményeket.

Én mondjuk a rezsin sokat tudnék spórolni egyedi fűtés esetén, mert elvagyok 16-17 fokban is. 5-6 liter vízzel megoldanám a zuhanyt, szappanozás közben elzárnám a vizet.

A kajában pedig mindent magamnak készítenék, nem ennék gyorséttermekben stb.


Ezek a dolgok nem érdekelnének, sokkal jobban zavarna hogy le kellene mondanom pl. a konditeremről, egy-egy kiállításról stb.

2011. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

100 ezerből én még gyereket is nevelek.

Lakás 35e + 26e rezsi=61e, óvoda 5e, közlekedés 5e, ruhát ingyen kapok, a kajára és háztartási eszközökre marad 30e. Beosztva, csak otthon főzve hónapról hónapra kínlódva ki lehet jönni.

Néha azért kerül egy kis mellékes és akkor fel tudom tölteni a telefonomat is...

2011. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem az utolsó hozzászólóé!

Ez az igazi művészet!


Utolsó előtti voltam.

2011. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!