Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok, ha újra választhatnáto...

Csajok, ha újra választhatnátok szakmát, akkor minek tanulnátok? Melyik szakmára mondjátok azt, hogy tetszik vagy érdekel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:40
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelést tanulok meg ekonomiát. Nagyon nem érdekel és nem is szeretem.

Ha még 1x választhatnák fodrásznak mennék, nagyon szeretek hajakat csinálni a barátnőimnek, tuti jó lennék :D

Meg nagyon érdekelne az idegenvezetés is, azelőtt nagyon érdekelt a jog, de ma már nem álom.

2011. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim válasza:
100%
Ugyanazt, mint amit most: Szinésznő lennék :) <3 <3..
2011. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
En eloszor nyelvtanarnak tanultam plusz nemzetkozi tanulmanyokra jartam, de kozben iskolat kellett valtanom, mert kulfoldre koltoztem csaladi okbol. Tudtam atvinni krediteket, de nem mindet. Mas szakot kezdtem. Tanarit. Utana szereztem egy uzleti diplomat is. Ugy voltam vele, hogy majd valamelyikkel elhelyezkedek, de valahogy mar egyik sem tetszik annyira, mert tanarnak lenni manapsag nemcsak nehez, de mar veszelyes is. Nem reg jottem ra, hogy mi erdekel igazan (jogi teruleten), igy arra kepzem at magam. A diplomaim jol jonnek, mert ez egy diplomat igenylo munkakor, igy nekem csak egy tanfolyamot kell elvegezni, hogy benne dolgozzak. Nem bantam meg, hogy igy alakult, mert sokfele kepzettsegem van, igy majd valamelyikkel el tudok helyezkedni, ha epp a masikkal nem lehetseges. Sokfele dologba belekostoltam, de ha itt, ebben az orszagban szulettem volna es ezaltal nem kellett volna sulivaltason stb-n keresztul menni, akkor jogasznak tanultam volna. Magyarorszagon nem tanultam volna jogasznak, mert tultelitett. Nekem eleg kalandosan alakult igy a felsooktatasban toltott idom, de igy is boldog vagyok.
2011. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim válasza:
Én gondozónő vagyok bölcsibe, és tanítónő lennék.
2011. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim válasza:
100%
örömlánynak:)..................................................... csak vicceltem!:DMég gimis vagyok elöttem az let azt tudom h tovább akarok tanulni!
2011. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim válasza:
fodrász...ha okos vagy akkor irány a közgáz...
2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim válasza:

Kereskedelmi végzettségem van, most érettségi után nyelvtanárnak szeretnék tanulni (mert ehhez értek). Ha elölről kezdhetném, akkor egészségügyi asszisztens, gyógyszerész, zongorista (sajnos nem játszok semmilyen hangszeren), állatokkal foglalkoznék, tolmács.

Ha 100 évvel ezelőtt lenne, akkor költő, esetleg író vagy színésznő.

2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Gazdasági szakképzettségeim vannak, most kezdtem el egyből két szakmát: egy felsőfokú OKJ-t adó informatikait és egy diplomát adó természettudományi-informatikait:)

Ha a szívemre hallgatok, akkor zongorázni és énekelni tanulok, archeológus vagy természetfilmes leszek, de sajnos nem volt rá lehetőségem.. A mostani tanulmányaimat legalább szeretem és reális esélyt látok az elhelyezkedésre velük. Leszek vagy 30, mire kikerülök velük a piacra:S

2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim válasza:
Pénzügyi terülten vagyok, ha újra választhatnék akkor inkább valami kreatívabb szakmát választanék a szépségiparban!
2011. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Szakácsnak tanulok, szeretem, de a betegségem miatt félek, hogy nem fog működni (pikkelysömör). Passz, hogy mi lehetnék.

21/L

2011. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!