Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok, ha újra választhatnáto...

Csajok, ha újra választhatnátok szakmát, akkor minek tanulnátok? Melyik szakmára mondjátok azt, hogy tetszik vagy érdekel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Német nyelvszakos tanárként diplomázok nemsokára, a sminkelés érdekel meg minden ami testszépítéssel, dekorálással kapcsolatos.
2011. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Érdekes többen írtátok, hogy gyógyszerészek lennétek, mi vonz ebben a szakmában titeket?
2011. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
16:44: szerintem a fizetes meg az, hogy annyira nem telitett a szakma. Bar az egyik rokonom gyogyszeresz 20+ eves tapasztalattal es most epitettek le a munkahelyerol. Manapsag mar sajnos semmi sem biztos szakma.
2011. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim válasza:
Én mondjuk szeretem a gyógyszertár illatát. :) Lehet hülyeség, de tényleg. Tetszik a légkör. Na meg a pénz sem utolsó.
2011. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim válasza:
már nem azért de egy gyógyszerésznem gyógyszertárban dolgozik vagy én vagyok a hülye??
2011. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Brókernek tanulok és ez is maradnék, ez a világ legjobb munkája.
2011. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Geológus lettem, mindig is ezt akartam csinálni....most meg itt vagyok egy éve munka nélkül, és épp az imént hajtottak egy segédmunkási állásról hogy túlképzett vagyok
2011. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

De általában gyógyszertárban dolgozik a gyógyszerész:D Esetleg mehet gyógyszergyárba stb..

egyébként én azért kérdezem mert szakmabeli vagyok, és egyáltalán nem olyan könnyű elhelyezkedni, és a fizetéstől sem kell azért elájulni.

2011. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
fodrász vagyok, fodrász lennék. :) igaz nagyon keserves volt az eleje, 1 év kellett ahhoz, hogy termeljek valamit, addig csak a kiadás volt..
2011. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Szakgondozónő vagyok,de ha újrakezdhetném biztos nem ebben helyezkednék el.Kevés fizetés,sok követelmény.


Gondolkoztam azon h lennék börtönőr vagy rendőr, de ehhez még fizikailag ott kéne járnom.Vagy egy asszisztens valahol.De már mindenhol a tanfolyam meg a hasonlók. elmennék eladónak már oda is szakma kéne, régebben nem csináltak belőle nagy ügyet.

2011. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!