Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok, ha újra választhatnáto...

Csajok, ha újra választhatnátok szakmát, akkor minek tanulnátok? Melyik szakmára mondjátok azt, hogy tetszik vagy érdekel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:40
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:

Nemzetközi igazgatást szeretnék tanulni, remélem fel is vesznek majd. :]

17L

2011. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
olaszt tanulok, fordítónak készülök. ez is érdekel, de a hentes szakma is érdekel. de komolyan! meg a fodrász, ötvös is.
2011. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim válasza:
Író szeretnék lenni. De nem akarok ezzel kapcsolatos iskolát végezni, csak olvasottságra szert tenni és mellé egy szakmát még.
2011. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Csecsemő és gyermekápolónak tanulok. Nekem ez volt a második választásom. Szülésznőivel kezdtem, de nem szerettem ezért abbahagytam. Most imádom ezt a szakot.

Ezen kívül még operatőr illetve szinkronszínész szerettem volna nagyon lenni.

21/L

2011. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim válasza:
közgazdásznak tanulok, ha nem néznék le ennyire a tanárokat, akkor biztos hogy magyar tanárnak tanultam volna. Szeretem a magyart és még jobban szeretném tanítani is :)
2011. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Mindig a képzőművészetek vonzottak, legszívesebben grafikus lennék, de végül úgy alakult, hogy vendéglátós lettem.Persze, ez sem olyan rossz, mivel a vendéglátóhelyeken többnyire adott a jó hangulat és még borravalót is lehet gyűjtögetni.


Van még néhány szakma, amiben szívesen kipróbálnám magam. Lennék például pszichológus, író, színész,nyomozó, grafológus, könyvtáros.

2011. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Jelenleg építészmérnöknek tanulok, bár újrafelvételiztem más mérnöki területre, szóval szeptembertől elvileg azt folytatom.

Viszont, ha újra kezdhetném, biológiából és kémiából lenne érettségim, élelmiszeriparira felvételiznék, és pálinkafőző mester szeretnék lenni. Bár még nem tartom későnek... Egyszer talán ez is összejön :)

22L

2011. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Szociológus vagyok, egy egyetemen tanítok, egyelőre tanársegédként. Szeretem csinálni nagyon.


Igazából kb. egy éve jöttem rá, hogy orvosira is szívesen mentem volna. Vagy építészmérnöknek. Fura, de elég sok minden érdekel... csak sajnos nem fér bele minden. :)

2011. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:

Micsoda válaszok!:DKomolyan meglepődtem,hogy mennyi ember,és mennyiféle foglalkozás,és milyen sokan nem is azt csinálják/tanulják,amit valójában szeretnének.

Nekem még fogalmam sincs,abban biztos vagyok,hogy szeretnék tovább tanulni egyetemen,de hogy mit nem tudom.Annyi minden érdekel,a legkülönbözöbb dolgok,egyszerűen képtelen vagyok dönteni igaz van még 3 évem:))

17/L

2011. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Idegenvezetönek tanultam, de gyakorlat hiánya nélkül hiába érdekel és törtem magam hogy találjak munkát nem kaptam.

Aztán irodába kezdtem el dolgozni és már egy kisebb irodát vezettem is, így irodaveztöit tanultam volna.

30 éves vagyok, mivel otthon vagyok gyerekkel most gyerekfelügyeletet fogok tanulni és bevállaok 3 év alatti gyerekek felügyeletét pár évig míg a picimmel ithon vagyok.

2011. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!