Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/648 anonim ***** válasza:
Az utazóközönség mindenhol szörnyű:D Én a 2-esnél is ugyanúgy láttam fura dolgokat, mint a 3-asnál. Nálam metró szempontjából továbbra is a 3-as a favorit:P Való igaz, itt tényleg egyedül vagy...
2011. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/648 A kérdező kommentje:
Én a kettessel úgy vagyok, hogy az lényegében Buda és Zugló "uri" közönségét viszi, míg a 3as hát... :P :D de ezen ráérünk gondolkozni, ha esetleg odakerülünk :)
2011. nov. 13. 23:03
 123/648 anonim ***** válasza:

A hármas meg az UTE és FTC drukkereket viszi:D Mikor megtelik velük a szerelvény(általában szokott külön metró lenni nekik, ami nem áll meg sehol, de ezt biztos tudod te is), ugrál a sok marha, aztán csak úgy "hintázik" a metró...


"de ezen ráérünk gondolkozni, ha esetleg odakerülünk :)"

Előbb koncentráljunk a villamosra:P Ha az nem sikerül, akkor jöhet a többi:D

2011. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/648 A kérdező kommentje:

na pont ez az, én ilyeneket nem akarok vinni :P

Igaz igaz :) hehe 1 hét és szólnak mikor kell menni :)

2011. nov. 13. 23:24
 125/648 anonim ***** válasza:

De ilyen ritkán van:D A többi utas meg olyan, amilyen:))

Igen, már nem kell sokat aludni addig:D Én e-mail-be küldtem, remélem megkapták...

2011. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/648 A kérdező kommentje:
Tuti megkapták. Más nem, akkor a héten olvassák el. :D Remélem enyémet sem keverte el a portás :P
2011. nov. 13. 23:42
 127/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Köszi! :)


Nem nem keverte el a postás biztos hogy fog menni válasz ne aggodalmaskodjon senki ez miatt! :)


Amugy meg az M3 asnál tényleg sz@r az utazó társaság, de akkor is jobb vonal mint a 2 es. :D

Ha tűz van nem kell félni:) Menet 3 ommal ki kell huzzni a vonatot a legközelebbi állomásra! :)


Ott nem lehet maradni bent. :DD

Mondjuk a programszőnyeg olyan dzsuvás haljátok hogy.. pff azért is volt már ott nem egyszer baj..


A programszőnyegen lehet látni az állomásokról is 2-3 centi vastagságban áll a dzsuva vaspór olaj zsír kossz stb.. :)


Mert nem igen vannak le takarítva mondjuk a Deák Téren ma szép állapotban volt. :)

De vannak állomások ahol tiszta mocsok ..


Egyik kollégának kigyulladt a programszönyegje.. de csak egy kis láng volt rajta.. mint ha Ön gyújtót megnyomod.. egy ici pici láng és utána ki aludt.


Ő beszolt a KFM nem eree mondták neki hogy ha nincs semmi menjen tovább utasokkal..


Ezt meg is tette és kapott egy fegyelmit ez miatt.. Komoly nem? :D


Bent volt a Sziva Gyuri, Hájas, Mészáros meg még két nagy fej.. Meg egy csaj aki vette a jegyzőkönyvet hát azért szerintem ez undorító volt nah de mind1. :P

2011. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/648 anonim ***** válasza:

210:)


Elárulok nektek egy nagy kulissza titkot, az íratok nagy részét cenzuráltam!


A képeket nézzétek meg, küldtem a metróvezetői igazolványról képet hogy milyen öskori engedélyt állítanak ki hasonlit az egykori 2000 ben ki adott jogosítványokhoz! :)


Szigoruan fénykép pecsét meg írogéppel kiálított sajt papir.. Sőt a HÉV esek és a Fogas vezetők is ilyen igazolványt kapnak ha majd egyszer vizsgát teszek belőlük gondolom be pecsételik! Ugy ahogy ezt idáig is tették jah és még érvényes is. :DDD


Hát nem semmi , a minősitő igazolásokról nem is beszélek amiben a 2 évente a tipusvizsgákat vágják be szigoruan tollal kitöltve, és persze ki tudja hol van ez nyilván tartva egyáltalán.. :)


A telepbelépőről is küldtem képet van egy jó pár én ezeket nem adtam le kilépésekmkor sőt az utazási igazolványt sem!

Azzal utaztam vagy fél évig.. :DD


Egy titkot elárulok még ezen kivül is ha valaki el veszti az utazási igazolványát akkor a cég meg fizetteti az illetővel! Visszamenőleg amennyi hónap fenn van maradva.


De egy kis kaput itt is el tudok árulni nektek, ha azt mondjátok hogy ellopták és tesztek egy rendőrségi feljenetést ismeretlen tettes ellen, és közlitek hogy pl ki lopták a farmer nacid zsebéből.. Azt nem tudod ki volt pl a villamoson lopták ki, ezt jegyző könyvbe veszik amiből kapsz te is egy példányt!


A cég nem fitetteti meg ugyan is ilyenkor nem fizettetik meg ez csak egy jó tanács hogy tudjátok ti is ezt ők nem fogják mondani nektek mert miért mondanák? A pénz nekik is kell.. Amugy egy éves matricák vannak rajta pl 2012 es matricát megkapjátok 2012 januárban vagy 2011 decemberben.. és az 2013 március 31. ig érvényes! Mutatok arról is képet!


Persze cenzurálom a címet nevet és az egyébb sorszámokat! :)

Régen olyan utazási igazolványokat adtak ki ami nem volt sorszámozva, tehát egy utazási igazolvánnyal lehetett menni akár 3 évig is annyira gagyi volt a hollogram rajta..


A mostaniak már ugy vannak hogy hollogram + feketével a hollogramon az év pl 2013 BKV logó és a matrica sorszáma.

Azt hozzá teszem hogy egyes BKV dolgozok ebből éltek adták vették ezeket az igazolványokat a hátoldalát a kutya sem nézzte meg!


Előröl meg a laminálást egy snittvágóval kiszedte a képet be ragasztotta az illető a sajátját és be tette egy pénztárcába és hello lehetett utazni a mostaniaknál is ezt meg csinálják biztos amugy ugy készül mint egy lakcím kártya elég primitiv megoldás a MÁV dolgozóknak mostmár plasztik kártya az utazási igazolványuk az az ugy nevezett arcképes ! :)


Metróvezetői igazolány:


[link]


Metróvezetői igazolvány:


[link]



Minősitő lapok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


PÁV Határozat fénymásolata:


[link]



Telepbelépő:


[link]


[link]


[link]


Ez a fajta ellenőri igazolvány is lehet csak a kártyák változnak mindig! :)


Alap a fehér sárga T betű = Telepbelépő adott remiszbe garázsba telepre


A zöld alapon tehét T betű = Mindenhova be lehet lépni!

Ilyet kapnak a BKV ellenőrök, vonali szerelők, diszpécserek, és aki olyan munkát végez hogy egyik telepről a másikra jár akár dolgozik besegítőként villamososként meg trolisként. :)


Van a kék alapon fehér E betű

Ellenőrzésre jogosult Csoportvezetőknek területi írányítoknak diszpécsereknek lehet ilyen kártyájuk, illetve instuktoroknak. Régen a BKV ennelőröknek is ilyen volt E betüs igazolványuk volt sokáig! :)


Van a piros alapon fehér I betű Intézkedésre jogosult.

Forgalmi tiszteknek vonalszerelőknek is lehet ilyen meg persze diszpécsereknek és insutkoroknak egyaránt!


És nagyon régen volt az R betűs igazolvány Rendelkezésre jogosult az ütötte az összeset, és személy szerint nem találkoztam ilyennel állítólag már ez nincs is csak régen volt az volt a legmagasabb üzemvezetők stb.. belső ellenőrök kaptak ilyet. :)


Utazási igazolány elő oldala hátoldala:


[link]


Hátoldal:


[link]



Aki még nem látott volna ilyet hát KB ezek a BKV s íratok kivéve a PÁV és a metróvezetői . :)


Persze annó a metróvezetőimet is el akarták venni, hogy már nem dolgozok ott adjam le stb.. mondom nekik miért adnám le? Én azt elvégeztem az egy iskola! Ha majd 10 év mulva metrót szeretnék vezetni akkor már nem kell vizsgázzak vagy földalattit persze ha lesz még olyan addigra.. :D


Azt tudni kell hogy ezek az igazolványok és a Villamos Troli jogsi is csak Magyarországon érvényesek külföldön nem! Ezek ilyen nemzeti dolgok. :)


Remélem tudtam segíteni sokat, persze ezek igen csak belsős dolgokat adtam ki megint de nem érdekel szankciónálni nem tudnak mivel már nem vagyok egy jó ideje a cég alkalmazásában és nem tudják ki vagyok addig jó! :)

2011. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Ezek nekem el vannak téve emlékbe, csak ugy hogy meglegyen.. egyszer majd sokat érhet, én ilyen papir gyüjtő vagyok.. mind iskolailag meg amiket kapok azokat is be gyüjtögetem, de most jó is hogy van meg tudtam nektek mutogatni ezeket a dolgokat! :)

2011. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/648 anonim ***** válasza:

Köszönjük:))) Nagyon jó olvasni a hozzászólásaidat és a képeket is jó nézegetni:)

Ezt a telepbelépési engedélyt el is szokták kérni ellenőrizni?

Ha sikerül bejutni a tanfolyamra, akkor már a tanfolyam ideje alatt megkapjuk az utazási igazolványt?:)

Illetve az érdekelne még, hogy a szemüveg az hátrány, vagy nem foglalkoznak vele?

Egyébként MÁV-os arcképesem nekem van/volt.:)

Köszi:)

2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!