Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/648 anonim ***** válasza:

210:)


A metrónál nicnsenek központi ellenőrök.. ott instuktornak hívják őket ők ellenőrzik az MKV et! :)

De ritka.. nem igen megy le oda senki, sok érdekesség van ott lent..


Ha már csak azt veszem, hogy télen meleg van nyáron hideg.. akkor az már valami ott nem kell fagyoskodni, ezért is mennék a metróhoz a többi járműben lehet ám fagyoskodni télen, én busszal sokat fagyoskodtam, meg trolival is amikor le robbantam vele. :=( :D

2011. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/648 anonim ***** válasza:
100%

210:)


Akiknek van trolijogsijuk, azok már BKV ztak feltehetőleg!

Ha csak nem Szegeden vagy Debibe szerezte meg ha BKV zott nem fogják vissza venni visszavételesként ezt hidd el! :)


Téged elöbb felfognak venni mint őt ha csak nincs valami kib@szott nagy csókja ott a Kandolkánál Bolyánál vagy valakinél.


Fogast nem vetettem egyedül.. az családi vállalkozás azt ti sem fogtok meg siklót sem fogtok kezelni meg libegőt sem ezek családi vállalkozások a BKV n belül! :)


Millfavra és HÉV re Fogasra, libegöre, siklóra nincs engedélyem de nem is kell csak ki probáltam őket ismerösök által!


Ők jöttek hozzám metrózni vagy buszozni én meg mentem hozzájuk ki probálni a dolgokat.. De nem vonzott egyik sem!


Fogast nem mezettem ott nincs járművezető ismim nekem sem. :)


A fizetéseket nézzd ugy hogy..


Attól függ délelött délután, középrész? éjszakás ? stb..

Sokmindentől függ.. például a trolisoknál buszosoknál 20 % vontatási pótlék van a csuklósoknak akik csuklóson járnak!


Éjszakai potlék délutáni pótlék ezek is mind rá mennek..

Ezt értsd ugy éjszakai pótlék: este 10 től másnap reggel 06:00 ig

A délutáni pótlék du 14:00 től este 22:00 ig!


És ugye aki csuklóson jár annak több 20% rá megy, de nem éri meg, a f@szom rángatná egész nap a pótkocsit +25 vagy 40 ezer ftval visznek haza többet.. 2 ajtóval több pff.. nagyobb a felelösség is meg sz@rabb is jóval!


Tehát átlagosan:


Segédmetróvezető: 90-110 ezer között

Metró járművezető: 120-140 ezer között

Trolibuszvezető: Startbérbe vannak nem órabér! kb: 120-250 között

Autóbuszvezető: 120-250

HÉV járművezető: övéké a legrosszabb.. 85-130 között

Millfav: 120-160 között

Villamos: 130-250


Ezek átlag számok persze!


Autóbusz

Villamos

Trolibusz


ők keresnek a legjobban.. persze 250 et azok kapják akik már nagyon régóta ott vannak, egy kezdő buszvezető óra bére 1000 vagy 1200.- forint.

A troli az startszámba van . Meg van adva pl 74 es viszonylat 2 es forgalmi 9500.- ft


Ez csak egy példa! :)

A villamososoknak nagyon jó az óra bérük és nagyon jól keresnek vele.. egy kezdő villvezető és egy buszvezető.. egyszínten van talán hol az egyik hol a másik kicsit ingadozik..

Ha a buszos csókos és csuklózik akkor az ővé több lesz..

Vagy ha midnen nap utolsókat jártsz akkor szép lesz a pótlékod neked is! :)


Nem akarok senkit férre informálni elméletileg a trolisok is valamikor órabérbe lesznek de most ugy tudom hogy még egyenlőre startszám van náluk! :) Amikro én troliztam az volt !

2011. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/648 anonim ***** válasza:

210:)


Akinek van TR jogsija annak akkor nem kell hatósági vizsgát tenni csak sima házi vizsgát!

Olyan szempontból nézzve elönyben vannak igen, de lehet hogy téged elöbb felvesznek mint egy trolis jogsival rendelkezőt..


Érdekesen müködik ott is a válógatás megy a versenyzés nagyon.. amugy a fél Budapestnek van trolira jogsija annó havi színten indították őket.. nem volt ember.. :D

2011. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/648 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Igen, ha jól tudom egyikük Szegedről a másik Debrecenből jött:) Megmondom őszintén, nagyon szeretnék most bekerülni a villamos tanfolyamra,de ha nem sikerül akkor próbálkozok tovább más területen is:) Egyébként te, hogyhogy ennyi munkakörben dolgoztál?:) Házon belül eltudtad intézni, hogy pl. troliról átkerülj villamosra, onnan meg metróra?:)

2011. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/648 anonim ***** válasza:

210:)


Probálkozni is kell! :)

Régen másképen müködött kiléptél átléptél nem szoltak semmit sem..


De ez már meg szünt sajnos.. :(

2011. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/648 A kérdező kommentje:
Németh Ferenccel beszéltem tavasszal, hogy felvenne e engem úgy, hogy estin járok iskolába, majd közölte velem, hogy érettségi nélkül nem. Kérdeztem, akkor mért úgy van meghirdetve, hogy elegendő a 8 általános, és ismerősöm is úgy dolgozik ott, azzal a különbséggel, hogy ő nem jár suliba, és nem is tervezi az érettségit (ezt fel sem fogom.. mindegy ő dolga.) na erre nem tudott mit válaszolni, így tettem le a segédvezetői jelentkezésről.. :)
2011. nov. 11. 23:09
 107/648 anonim ***** válasza:

210:)


Az egy jó nagy tetű ember amugy! :)

A seggnyalók ismerösök barátokat érvényesít! Töled be kéri az érettségit de a seggnyalóitól nem ennyi egy gerinctelen sz@r alak én azt várom meg majd mire ezeket a senkiháziakat le cserélik e vagy sem ki tudja.. :P

2011. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/648 anonim ***** válasza:

210:)


van olyan metróvezető akinek nincs meg az érettségije sem de ez köztünk maradjon .. :s

2011. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/648 A kérdező kommentje:
Pedig mindenki dícsérte nekem, hogy milyen jó arc. :D Amúgy én is tudok több metróvezetőről, akinek nincs érettségije.. Hát, mindenesetre a decemberire beadom a jelentkezésemet, aztán' hagy mérgelődjön az öreg :P
2011. nov. 12. 00:14
 110/648 anonim ***** válasza:

210:)


Nem fog mérgelődni nem fog fel venni ugy sem...

Rohadt Érdi paraszt.:)

Ismerem őt sajnos nagyon jól személyesen is sokan dicsérik.. a se** nyalók csak amugy nem jó arc mert ott fog majd neked alád tenni ahol tud ha nem vagy neki szimpatikus.. egy utolsó p@tkány sajnos. :(

2011. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!