Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvónőnek tényleg csak a buták...

Óvónőnek tényleg csak a buták mennek? Nem azok, akik családot szeretnének és mellé egy családbarát munkahelyet?

Figyelt kérdés
olvastam, h az óvónőin mennyi butusabb tanuló van, akik jobb ötlet híján jelentkeztek oda. Igaz ez? Szerinted az óvónők tényleg elég egyszerű emberek?
2011. dec. 18. 20:05
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
én szerintetek akkor milyen szakmába menjek? mert ezek miatt nincs kedvem nekem sem ehhez a sulihoz. Érdekelnek az idegennyelvek, a gyerekek, szeretek szervezni és írni. Ennyi :)
2011. dec. 18. 20:35
 22/36 anonim ***** válasza:
52%
Művelődés szervező, gyermek porgram spec. szakirány pl.
2011. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
67%
5. vagyok. Nem éreztem rosszul magam, sőt, boldog voltam, hogy végre azt csinálom, ami igazán érdekel. Tőlem is kérdezték már páran, hogy miért nem dolgozom inkább könyvelőként vagy pszichológusként, de engem ez nem zavar. Ezt szeretem és kész. És minden tudásomat tudom hasznosítni, vagy most, vagy majd a jövőben, ezért azt sem bánom, hogy mást is tanultam. Szerintem arra a szakra menj, amit igazán szeretnél! Én is úgy éreztem gimi végén, hogy többre is képes vagyok egy ovónőképzőnél, de végül mégis ott kötöttem ki. Nem az számít, hogy ki hogyan ítél meg, hanem, hogy szeresd amit csinálsz!
2011. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
65%

Idén végzel? Hát esetleg próbálkozz a Felvi.hu-n, vannak különböző személyiség tesztek, lehet, hogy előrébb nem visznek, de érdekesek. :)

Különböző tanár szakok esetleg? (bár nem tudom, milyen korú gyerekekre gondoltál)

2011. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%
Ha jó a nyelvérzéked, esetleg már nyelvvizsgád is van, vagy lesz tavaszig, akkor menj nyelvtanárnak!
2011. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
nem akarok tanár lenni, nem vonz az a pálya, csak a kisgyerekek. Leginkább persze egy magánovit tudok elképzelni. De félek h nem lenne elég nagy kihívás.
2011. dec. 18. 20:50
 27/36 anonim ***** válasza:
57%

Ma 20:12 egyetértek veled.:)

Nekem nincs rossz tapasztalatom az óvónőkkel kapcsolatban,bár én magam nem lennék az.Picikkel jobban elvagyok.Ezért is tanulok a fősulin csecsemő-és kisgyermeknevelő szakon.:)

2011. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekpszichológia?

Én is gondolkoztam anno a pszichológia pályán, de engem csak a kriminálpszichológia érdekel. Meg a pszichológia azon ága, akik a kórházakban dolgoznak és ott segítenek a mielőbbi gyógyulásba (Kisegíthetnétek,hogy pontosan hogyan hívjuk az ilyen pszichológust)

2011. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
78%

Most látom van egy pár 20:12.:D

Én arra gondoltam aki 85%-ban hasznos válaszokat ad.

2011. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
65%

Ha óvónő szeretnél lenni, akkor menj annak, ne hallgass senki másra. Nyelvtanulást erőltesd mellette, az jól jön, bármi is történjen.

Az, hogy "buták" mennek oda, elég relatív, óvónőként nem kell tudnod részecskegyorsítót építeni. Ha szeretsz gyerekekkel foglalkozni, akkor ez a te pályád.

2011. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!