Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni erre az...

Érdemes jelentkezni erre az állásra?

Figyelt kérdés

A "végzettségem" megvan hozzá, középiskolában tanultam gépelni, ezzel nincs semmi gond, csak az a furcsa, hogy nem kér semmi fontosabban (iskolai végzettség, ilyesmi).

[link]


2012. jan. 18. 12:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Üdv!

Képzeljétek, megint elindították a "projektet", újra hirdetik a munkát, megváltozott munkaképességűeknek és start kártyásoknak -.-

Az egyik újságba láttam tegnap a hirdetést, ott azt írták, hogy személyesen is lehet rá jelentkezni (tegnapi napon d.u. pár órahosszáig)...szerintem ez megint csak beetetés és nem lesz belőle semmi. felháborító, hogy cirkuszi majomnak nézik szegény embereket!

2012. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Engem azóta is "értesítettek". Pedig még a START-kártyám is megvolt, illetve meg is van. A mi megyénkben most nem hirdették meg az állást.
2012. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Nálunk sem hirdetnek. Telefonszám van? Mert akkor fel lehet hívni őket, és személyesen megkérdezni. Ilyen pofátlan bandát!
2012. jún. 25. 08:35
 44/44 anonim ***** válasza:
Nincs telefon! Csak egy címet írtak le annak, aki személyesen betudott szaladni jelentkezni, meg egy e-mail címet önéletrajz küldéshez. Kíváncsi leszek, most mikor/milyen indokkal szüntetik meg a "projektet" XD
2012. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!