Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni erre az...

Érdemes jelentkezni erre az állásra?

Figyelt kérdés

A "végzettségem" megvan hozzá, középiskolában tanultam gépelni, ezzel nincs semmi gond, csak az a furcsa, hogy nem kér semmi fontosabban (iskolai végzettség, ilyesmi).

[link]


2012. jan. 18. 12:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Ez mekkora pofátlanság. Újra hirdetik ugyanazt az állást de már elvárás, hogy megváltozott munkaképességű legyen a pályázó.
2012. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Komolyan???? Milyen szemét banda ez is! Ezek után a következő jelentkezőket is így megszívatják?
2012. febr. 24. 12:13
 23/44 anonim ***** válasza:

Komolyan. A honlapon nem hirdetik érdekesmód, mint előzőleg, viszont az állásportálokra fel van töltve:

[link]

2012. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Szemetek! Hogy van képük így hülyíteni az embereket???
2012. febr. 24. 16:25
 25/44 anonim ***** válasza:
Hú, még csak most olvastam el amit utoljára írtatok...meghirdették ugyanazt a munkát, de más feltételekkel. De mi bajuk volt a korábbi jelentkezőkkel?? Munkaügyi központban regisztrált, vagy pályakezdő embereket kerestek anno, akik után ugyanúgy kapnának kedvezményt, stb. Erre van pofájuk ugyanezt meghirdetni megváltozott munkaképességű és beteg embereknek? Vicc az egész!! :(
2012. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Igen, azóta már felénk is megjelent a hirdetés. Nagyon gondolkodom rajt, hogy ne írjak-e nekik egy levelet, de biztos, hogy még csak válaszra sem méltatnának.

Ezek után már abban sem vagyok biztos, hogy most valóban elindítják-e a munkát vagy nem...

2012. márc. 1. 11:00
 27/44 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megint összegyűlt a kellő létszám, kiküldenek nekik is egy körlevelet, hogy határozatlan időre felfüggesztették a munkát. :D

Nekem megvan a projekt indításában lévő hölgy telefonszáma, mert januárban felhívtam a kőbányai közvetítőiket, hogy na mikor lesz már 2. körös interjú. Erre ők mondták, hogy ők csak a toborzást segítik, de maga a munka másokat érint. Megadták annak a számát. De hát ha felhívom és elküldöm őket a francba, akkor is ők lennének felháborodva, munka meg továbbra se lenne :(

2012. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Tuti így lenne! Megmagyarázni úgysem fogják, hisz kik vagyunk mi, hogy számon kérjük rajtuk, hogy miért vertek át és hülyítettek minket??
2012. márc. 1. 16:43
 29/44 anonim ***** válasza:
Jaja! De arra kíváncsi lennék, hogy mit csináltak a jelentkezési lapunkkal, amire minden személyes adatot (lakcím, igazolványszám, személyes iratok adatai, bizonyítvány másolata) minden csatolva volt?!? Az lenne a poén, ha ezzel meg visszaélnének. XD
2012. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, hisz ezek után már... Lassan már épp, hogy nem kérik el az ujjlenyomatunkat is. Bár végülis ennyi személyes adat közül már tudnak válogatni, hogy kik akarnak lenni :D
2012. márc. 1. 20:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!