Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni erre az...

Érdemes jelentkezni erre az állásra?

Figyelt kérdés

A "végzettségem" megvan hozzá, középiskolában tanultam gépelni, ezzel nincs semmi gond, csak az a furcsa, hogy nem kér semmi fontosabban (iskolai végzettség, ilyesmi).

[link]


2012. jan. 18. 12:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Elvileg az ország több részére hirdették ezt. Én bajai vagyok. Ezek szerint Baján lesz egy 1 kör, de a 2. kör Pesten lenne? Bocsi a sok kérdésért és köszi az eddigi válaszaid.
2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Sztem helyben rendeznek mindent. Pl. aki Sopronban vagy Debrecenben stb. jelentkezett annak ott zajlik le az interjú és ott lesz munkavégzés. Ez egy nagy program nekik, szóval az ország több pontján-minél több embert vonnak be.
2012. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen az infót :)
2012. jan. 18. 17:00
 14/44 anonim ***** válasza:

Ti kaptatok e-mailt, hogy a munka indulását határozatlan időre felfüggesztették? Nem mondom milyen ideges vagyok...

Ebből se lesz már meló! :(

2012. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Nekem még a pályázatomra sem válaszoltak. :(
2012. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Még nekem sem válaszoltak, pedig kétszer is küldtem önéletrajzot, 2 különböző e-mailre. De ha azt írták, hogy még nem indítják el a munkát, akkor nem tudom, mi lesz. Sok jóra már nem számítok ezek után... :(
2012. febr. 1. 11:23
 17/44 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hihetetlen! kb. 500 embert beetettek azzal, hogy február 20-tól munka lesz...erre a hónap elején visszalépnek. Tőlünk az első körön minden adatot felvettek, a bankszámlaszámtól kezdve a személyes iratokig a bizonyítvány másolatig mindent, ami csak a beléptetéshez kell. :(
2012. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Ekkora szemétséget! Nem tudom ezek után valós volt-e egyáltalán a hirdetés...
2012. febr. 1. 18:42
 19/44 anonim ***** válasza:

A Pannon Job volt a toborzásért felelős, úgy tudom, ők "megbízhatóak". Szerintem egyszerűen csak rájöttek, hogy 500 embernek kéne 4 hónapig havi 80 ezret kiperkálni, ezért őket is elérte a "válság". De, hogy minek hirdették meg akkor a munkát, azt nem tudom. :(

De ez, hogy január utolsó napján kiküldtek egy körlevelet és így kell megtudnunk, hogy nem lesz munka...ez undorító szerintem.

2012. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Hát az! Nem tudom, hogy-hogy nem gondoltak erre előbb... Vagy vennének fel kevesebb embert, nemhogy egyet sem :S
2012. febr. 1. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!