Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/190 anonim ***** válasza:

Leírtam csak azért, hogy ha valakinek nem egyértelmű. Mert elég nagy a káosz itt. Sok cég marketingtervét láttam már és meg is értettem. De ezt...

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés.

2012. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/190 anonim ***** válasza:

Épp ezért érdemes hagynod, hogy az válaszoljon a kérdésre, aki hozzáértőnek érzi magát. Majd ha átlátod, akkor lesz alapod kritizálni is.

Én sem értem, ezért nem bírálom, de nem is dicsérem. Csak kérdezek.

2012. júl. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/190 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem teljesen értelmetlen magyarázatokkal belemenni az egészbe.

Most kaptam meg a korábban kiutalt 300 dollárom, ami szerintem már egy szép összeg itthon, vannak emberek, családok, akik ennyiből élnek egy hónapig.

Aki nem hiszi, küldjön pü-t és tudok adni screenshotot az utalásról. :)

És segíthetek is elindulni ezen a szép úton.

2012. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/190 anonim ***** válasza:

ma 11:54 Attól még hogy te értelmetlennek tartod, engem mégiscsak ezek a magyarázatok érdekelnek.

A 300 dolláros bevételedhez gratulálok, nem vonom kétségbe, csak nem érdekel, hogy te mennyi pénzt keresel.

Engem az érdekel, hogy amikor a tegnap 10:23-as válaszoló azt írja, hogy "mindenki az irodájában levő bidek egy bizonyos százalékát kapja", akkor mit ért az alatt, hogy "iroda".

2012. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/190 anonim ***** válasza:
Az iroda az account, maga a hely, ahova belépsz felhasználónév és jelszó beírása után. A neve az, hogy Back Office, tehát iroda.
2012. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/190 anonim ***** válasza:

Köszönöm, most már tudom, mi az "iroda", azt is tudom, mi a "BID". Ennek ellenére nem tiszta még, hogy mit jelent az "az irodájában levő bidek" kifejezés. Csak a saját maga által vásárolt BID-ekről van szó, vagy beleszámítanak a csapatában vásároltak (az ő irodájukban levők) is?

A nap végén (pl. 22:00-kor) az adott pillanatban aktuális BID-mennyiség az irányadó vagy a nap folyamán ott megfordult BID-ek száma?

2012. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/190 anonim ***** válasza:
Üdv! Itt minden tökéletesen le van írva,ha ezután is kérdés állna fenn,szívesen válaszolunk. [link]
2012. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/190 anonim válasza:

Teljesen fölösleges időpocsékolás győzködni egymást inkább válaszoljatok zeekesek a kérdezőnek,ne idegeskedjetek a hülyéken és nekem is jól jönne egy kis bíztatás, én másfél hónapja regisztráltam, várom már azt a bizonyos 61. napot. a bonus balance vip pontokra átváltásakor mennyi napi bevételre számíthatok? erről az egészről csak annyit, hogy amikor a barátom elkezdett erről magyarázni, megmondtam neki hogy tök hülye. aztán nagyon alaposan utánajártam és én is csak pozitív véleményeket hallottam/olvastam. aki a barátomat megismertette ezzel az egésszel, 1-1,5 éve csinálja, ő mint egyetlen bevételt hozó egyén, egy 4 fős családot tart fenn ebből. tudjuk. ismerjük.

Nekem vesztenivalóm nincs persze leszámítva azt a napi2-3 percet, mivel amíg nem tudom kitermelni a silver tagsági 10 dollárt, ő befizeti nekem. utána pedig kitermelődik magától. persze nem vagyok elvakult, benne van a pakliban hogy egyszer bedől, semmi nem tart örökké, de addig is lehet vele keresni. elég bonyolult a rendszer, meg kell hagyni, de ha átrágod magad rajta, rájössz hogy ez tényleg nagy ötlet!

2012. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/190 anonim ***** válasza:
88%

"enne van a pakliban hogy egyszer bedől, semmi nem tart örökké"

Igen benne van. Az MLM cégek már 50 éve működnek mégsem dőlnek be. Ha ez eléri az 5 évet akkor talán komolyan lehet venni. És hiába írkáljátok, hogy pénzt kerestek vele, mert ezt senki sem vonta kétségbe. Csak amikor majd összedől akkor mi lesz? Megint kerestek egy újabb ilyen "nagyszerű" lehetőséget és minden kezdődik előlről?

2012. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/190 anonim válasza:
Igen, ha bedől és pluszosan jöttünk ki belőle, keresünk egy másikat, ahol szintén lehet pár hónapig valamennyit keresni. :)
2012. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!