Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/190 anonim ***** válasza:
59%

Ki mondta, hogy a rewards 15 éve működne? Senki. A rewards kb másfél éve megy (ezért nem tudott még senki 5-10 év alatt meggazdagodni belőle, amit még azután is megkérdezett valami gyengeelméjű, hogy leírtam, hogy csak másfél éve van)


Mit alapítottak 15 éve? A zeek cégének anyavállalatát. Maga a rewards 2011. január óta megy. Magát a zeeklert (az aukciós oldal) nem tudom pontosan mikor indult, 2 évről hallottam. Tehát elindult a zeekler, (még "üzletük" is van: http://www.youtube.com/watch?v=pBmWl9V9NAY) jön a bevétel, aztán úgy döntenek, hogy a francé adjuk a köcsög reklámcégeknek a bevételt, észrevettük, hogy a népmesemódon (szájról szájra) terjedő hálózatot sokkal dinamikusabban fejlődnek, csináljunk hát mi is egy ilyet, és aki segít nekünk, azoknak kiosztjuk a napi bevétel 50%-át.


Aki azt mondja, hogy nincs is aukció, az ezzel elárulja, hogy fingja sincs, hogy miként működik, ugyanis zseniálisan van kitalálva, és sokkkkkkal több bevételt jelent, mint a 10 dolláros havidíjakkal szarakodni. Játékelmélet, mond valamit?


Aztán:

"Miért nem működik, maga a backoffice? Internal server error jön be folyamatosan." Nekem nem, nekem működik rendben, és mindenkinek, akit ismerek, ezzel nem tudok micsinálni. Szok vanni szerverfrissítés, mert mostanság szállt be egy vagonnyi európai.

2012. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/190 anonim ***** válasza:
55%

Na még nem akartam elküldeni...

(jó ám, hogy a legfontosabb részt választottátok ki lovagolni, hogy mikori a cég...)


folyt

"A Payzat nem nyitottak meg nekem indok nem jó IP című a gépem."

A Payza a zeektől totál független, nem ők nyitják, te nyitod, ha nem megy, ahhoz a zeeknek nincs köze. Nekünk ez is sikerült. Az ezutániak is a payzáról szólnak? Csak mert nem egyértelmű. Ha igen, akkor mint az előbb, a payza a payza, a zeek meg a zeek, nem testvérek. Ha nem, akkor mi eddig érdekes módon minden zeekes problémára találtunk megoldást, a supportot is elértük.



"48 000 Ft-os jövedelmed lesz "

Napi, havi, vagy összesen? Nem mondtad, és nem mindegy.


"az USA lakosságának az 51%-a ebből él"

Erre azt hitted, hogy a zeekből? Neked kell nagyon butának lenni ehhez, ilyet meg pláne tényleg senki nem mondott. Az internetes munkákra úgy unblokk már gondolhattak, mert abból kismilliónyi van.


"hogy 20 dollárral léptek be és 3 hónapra rá már havi 1000 dollár a kitermelésük, egyszerűen hazudnak."

Ez igaz. De ilyet mondani még senkit nem láttam. Habár... ha nekiáll hálózatot építeni, vagy alatta valaki nagyon belemerült, még meg is történhet. De ez már mázli.


És akkor vissza az elejére: a fő indok még mindig az, hogy piramisjáték. És a négy kérdésemre még mindig nem kaptam még csak válaszkezdeményeket sem.

2012. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/190 anonim ***** válasza:
82%

"hogy 20 dollárral léptek be és 3 hónapra rá már havi 1000 dollár a kitermelésük, egyszerűen hazudnak."

Ez igaz. De ilyet mondani még senkit nem láttam. Habár... ha nekiáll hálózatot építeni, vagy alatta valaki nagyon belemerült, még meg is történhet. De ez már mázli."


Még azt is letagadjátok ami nyilvánvaló. A 2. oldal 3. hozzászólását ne mondd, hogy nem olvastad.


Egyébként pont nektek kellene bebizonyítani, hogy nem piramisjáték hanem legitim MLM. De mivel ez nem megy így csak a fröcsögés van meg a lenézzük azt aki gondolkodik is.

2012. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/190 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezem én mi a bizonyítás és mi a fröcsögés.Valaki válaszoljon...
2012. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/190 anonim ***** válasza:

Eddig semmivel nem támasztottátok alá, hogy ez legitim MLM lenne.

A legitim MLM cégek működését nem nehéz alátámasztani, hogy azok.

2012. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/190 anonim ***** válasza:
64%
Újból kérdezem...mi a bizonyítás? Kézen foglak és elmegyünk a bankba kivenni a pénzt?Arra is azt mondanátok hogy biztos zeekesek a bank alkalmazottai is...persze lesarkosítva és viccből mielőtt valaki elkezd ezen lovagolni.
2012. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/190 anonim ***** válasza:
70%

Dehogynem, csak nem akarod észrevenni. Szelektív látással nehéz bármiről meggyőzni, mivel már előre eldöntötted, hgoy neked van igazad.

A pénz az aukciókból jön, minden arra épül. Ez tény.


Most te jössz, bizonyítsd be, miért nincs is aukció, vagy miért nem onnan jön a pénz. (vajon miért érzem, hogy megint csak valami félrebeszélés lesz a válasz?)

2012. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/190 anonim ***** válasza:
Elég rendesen elbeszéltek egymás mellett. Egyik fel bizonygatja, hogy lehet vele pénzt keresni, a másik meg azt, hogy "piramisjáték". E két állítás nem mond ellent egymásnak, így a "vitátok" ebben a formában zsákutca. Emellett érdemi módon nem lett megválaszolva a korábbi kérdésem arról, hogy hogy működik az egész.
2012. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/190 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor leírták már a működést de a cashportal.info -n találsz felvilágosítást.
2012. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/190 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy az egyik hozzászóló cáfolta az állítólagos eddigi tényeket, miszerint a Zeeker 1997-ben vagy mikor alakult (régen), és, hogy már több millió felhasználója van. Most akkor mi van, most alakult vagy régen, mert eddig mindenki azzal kapálózott, hogy egy Zeeker befutott cég és most jelenítette meg ezt a "partnerprogram" féleséget. Egymásnak mondtok ellen. Sőt még a tájékoztatóba is úgy van beírva, hogy már régebben alakult, de erre pont semmi bizonyíték. Zeekrewards 1,5 éve alakult azt tudom. (ennyit tudok)


A pénzkeresés pedig úgy folyik, hogy az állítólagos több millió amerikai rá kattint az aukción eladni kívánt tárgya és minden kattintás után pénzt von le a felhasználótól (úgy mint a 10forintért.hu-n). Ennek a bevételnek az 50 %-át osztják szét a reklámozók között különféle juttatásként. BID-ek vagy mik határozzák meg, hogy ki mennyit kap + vannak bónuszok. Viszont ez már több sebből is vérzik szerintem.

Valószínűleg egyre több reklámozó lesz akik pénzt akarnak és egy idő után több reklámozó lesz mint licitáló. Meg kétlem, hogy olyan sokan használnának ezt az oldalt. Ebay és az Amazon mellett labdába sem rúghat és azok ellenére mint ahogy sokan beállítják, hogy hű, de nagyon ismert cég, kétlem, hogy akárki is hallott volna róla a partnerprogram előtt.


Ebből lehet feltételezni, hogy az egész csak egy butító duma és a céget úgy akarják bemutatni mintha valami stabil, régóta fennálló háttere lenne ennek az egésznek. Közben ezzel csak a piramisjátékot akarják álcázni.


És mielőtt valaki: a piramisjáték nem zárja ki a pénzkeresést. Nem olyanok buknak akik 2-3 ezer forinttal szálnak be, hanem akik milliós összegekkel.

2012. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!