Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki szintén a...

Van itt olyan aki szintén a zeekrewards-ból él?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi a havi jövedelme ebből?
2012. júl. 14. 10:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/190 anonim ***** válasza:
76%
Ja és MLM sem lehet mivel ott vagy a cégtől olcsóbban megvásárolt termékek eladásából keletkező profitból van pénze az embernek (árrés), vagy a tag embereket toboroz akiknek termékeket ad el és ez után bizonyos jutalékot kap. És itt semelyik sincs jelen.
2012. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/190 anonim ***** válasza:
64%
Megint a "kétlem,csalás,biztos,álcázás" én feladom...
2012. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/190 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, miért mondták, hogy a Zeekler 97ben alakult volna, pláne, hogy a rewards, de én amikor ezeket először hallottam, senki nem mondott ilyet. Ez csak félreértés lehet, amit már letisztáztam.

Az viszont valós, hogy a Zeeklernek több millió felhasználója van. Annyira, hogy még az újonnan befutott rahedli európai licitáló sem tudta felülírni az amcsi szokásokat a napi százalék tekintetében. Az amcsik hétköznap licitálnak, hétvégén nem. Így a hétköznapi bevétel magasabb, mint a hétvégi. Jött a sok európai, elkezdett hétvégén is licitálni, de még mindig nem értünk el annyi bevételnövekedést, hogy észrevehető legyen a napi százalékban, mert annyira kis részt teszünk még csak ki az amcsikhoz képest.

A rewards valóban 1,5 éve alakult.


A lényeg még mindig az lenne, hogy megértsétek az aukciós részt, ami még mindig nem sikerült (ugyanis ha megtörténne, minden világos lenne nyomban).

"minden kattintás után pénzt von le a felhasználótól" Nem pont így, hasonlóan, de mégis lényegesen máshogy. Ez így úgy hangzik, mint azok az automatikus bannerosdik.


"Valószínűleg egyre több reklámozó lesz akik pénzt akarnak és egy idő után több reklámozó lesz mint licitáló."

Ettől még nagyon messze vagyunk... és attól sem kell félni, hogy ha meg is történik, baj lenne, ugyanis ezekkel a hirdetésekkel ingyenbideket is kap, aki regisztrál, tehát érdemes kutatni őket. De most ezzel az új információval tuti összezavartalak titeket (:


A kérdéseimre meg már igazán jöhetne válasz. Az nem bizonyíték vagy alap, hogy valaki azt mondja, és akkor úgy van, sem a légbőlkapott feltételezések, hogy szerinted Amerikában ki miről hallott már.

2012. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/190 anonim ***** válasza:

15:05-ös válaszoló!

A korábban feltett egyszerű kérdésemre (# 30/68 Időpont tegnap 14:53) a választ még nem írták le e topikban. A kérdésem úgy tettem föl, hogy előtte végigolvastam a korábbi hozzászólásokat, de nem találtam meg bennük a választ.

Köszönöm a linket. Egy paraszthajszállal közelebb jutottam a megértéshez, de nem többel. Az oldalon ezt olvasom összefoglalás címszó alatt:


" Valós, prosperáló vállalat áll mögötte,

Naponta csak pár percet kell ráfordítanod,

Kedvezményes termékvásárlás, vagyis az árakat te szabhatod meg,

Aukciós oldaladon regisztráló felhasználók BID vásárlásai után 20% jutalék,

Napi profitmegosztás a hét minden napján (0,5% - 3%), ezáltal folyamatosan növekvő haszon elérése, vagy

3 hónap alatt kb. +74-90%-os nyereség a befektetett tőkénkre"


Nem értek két dolgot, és ezek nélkül a többinek értelme sincs. Segítesz?


-Mit jelent, az, hogy az árakat én szabhatom meg? Milyen árakról van szó itt?


-Mit jelent az, hogy 0,5%-3%-os profitmegosztás?

2012. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/190 anonim ***** válasza:
70%

Üdv!

Nem vagyok ebben 100%-ig biztos mivel nem csinálom ezt a részét de,árulhatod a cég termékeit és ha az általuk kínált ár felett eladod,a különbözetet megtérítik.Úgy tudom ez csak a legmagasabb tagsággal rendelkezők vehetik igénybe.

A profit megosztása százalékban alakul.Ezt ők szabják.Az elmúlt nagyjából egy év,másfél százalékos haszonnal történt.Ez vagy változik a jövőben,vagy nem.Ha józanul belegondolunk lehet azt mondani hogy minél több a kínálat annál kevesebb a haszon.Viszont akár ezen oldalon is találni jó elméleteket ennek ellenkezőjére.Persze javítson ki bárki ha tévedek.

2012. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/190 anonim ***** válasza:
Az aukció ha jól értem úgy működik, hogy licitál mondjuk 1500 ember, de csak 1 kapja meg az árut? Ezek szerint 1499 ezzel pénzt veszít mivel a licitálással pénzt von le a rendszer és ebből van az extra nyereség.
2012. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/190 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ. Az egyik fele tiszta. Ez azonban nekem kínai:


"A profit megosztása százalékban alakul.Ezt ők szabják.Az elmúlt nagyjából egy év,másfél százalékos haszonnal történt."


El tudod magyarázni laikus számára érthetően?

2012. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/190 anonim ***** válasza:
83%

"-Mit jelent, az, hogy az árakat én szabhatom meg? Milyen árakról van szó itt? "


Na ez meg még egy sokadik dolog, ez nem aukció, hanem egy webáruház, ezt is kapot a rewardsos regisztrációért. Van egy csomó termék, és díjcsomagtól függően adhatsz árengedményt (15-50% között), amit ugyanúgy hirdethetsz, és ha megveszik, kapsz belőle. Ezzel én nem nagyon foglalkoztam, és úgy hallottam, már változott is a rendszer, szóval nem tudom pontosan, most mi a helyzet.


"-Mit jelent az, hogy 0,5%-3%-os profitmegosztás?"

A napi bevétel felét visszaosztják az emberek közt. Úgy csinálják, hogy mindenki az irodájában levő bidek egy bizonyos százalékát kapja. Mindenki ugyanannyi százalékot kap, de mivel nem ugyanannyi bid van, így mindenki más-más értéket kap, természetesen ugyanúgy bidben. Ha sok a napi bevétel, akkor sokat osztanak szét, akár 2-3 százalék is lehet a kamat, ha kevés, akkor 0,5-1 százalék. Hétköznap sok, hétvégén kevés az amcsi licitálók szokásai miatt.

2012. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/190 anonim ***** válasza:

Akkor újra megkérdezem, mert nincs válasz.


Az aukció ha jól értem úgy működik, hogy licitál mondjuk 1500 ember, de csak 1 kapja meg az árut? Ezek szerint 1499 ezzel pénzt veszít mivel a licitálással pénzt von le a rendszer és ebből van az extra nyereség.

2012. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/190 anonim ***** válasza:
76%
Üdv! Inkább úgy fogalmaznék hogy 1500-szor licitálnak rá,mert egy ember többször is licitálhat.Igen közülük csak egy nyeri meg.
2012. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!