Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BME Gépész BSc (3,8-as diploma...

BME Gépész BSc (3,8-as diplomaátlag) hogy találjak munkát?

Figyelt kérdés
...ha nincsenek haverjaim? Be se hivnak interjukra. Pedig nem okozott gondot önéletrajz irása, értek sokféle tervezőrendszerhez, top-down terveztem a szakdogámat is. Angol megy, jólöltözött vagyok...És akkor még be se hivnak...Elküldtem már egy csomo hirdetésre az önéletrajzomat, irtam pár sort a jelentkezéshez és semmi? Pedig gyönyörü pdf formátumú önéletrajzot csatoltam két nyelven is. Másokat meg akkor is felveszik, ha valami ocsmány cv-t csatolnak, amit 5 perc alatt dobtak össze wordbe google forditóval...
2013. febr. 23. 01:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pingáld ki még a cv sarkait is ilyen kis virágokkal, az lehet a baj, mert olyan hülyeségeket, hogy tapasztalat, meg hasonlók, úgyse néznek sehol.
2013. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak álláshirdetésekre küldözgesd be a CV-t, ha van olyan külföldi/magyar munkahely, ahol el tudnád képzelni a jövődet, nyugodtan keresd fel őket egy diszkrét maillel. Szerintem gépészként 10-20 helyre simán tudnál levelezni...
2013. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Bosch, Knorr-Bremse, ide mindenképp küldj Cv-t.De csak akkor, ha télleg megy az angol,mert tesztelik és a szaktudásodat is.
2013. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Menj ki külföldre, itt lassan már semmilyen szakemberre nem lesz szükség!
2013. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
pályakezdő vagyok ember, hova legyen szakmai tapasztalatom?
2013. febr. 23. 18:38
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg furcsa. Felénk (Veszprém) olyan hiány van mérnökből, hogy a gyakorlati helyükre veszik is fel az embereket. Valeo, Continental, Unilever, Balluff, stb.
2013. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nekem pesten van lakásom igyhát 1 óránál többet naponta nem nagyon tudnék utazni.


egyébként lehet leirtam: nem diplomásból van hiány, hanem olyan emberekböl, akikkel lehetne is valamit kezdeni.

2013. febr. 23. 19:05
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

"pályakezdő vagyok ember, hova legyen szakmai tapasztalatom?"


Hát lehet, hogy meglepetésként hat, de van elég sokaknak, mire elvégzik a tanulmányaikat.

Ott vannak ezek a gyakornoki helyek a legtöbb cégnél, ahova hallgatókat várnak.

2013. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
oké én nem gyakornokira jártam, hanem pszichológushoz. Sajnálom én ilyen csirafax vagyok, hogy nem dolgoztam iskola mellett...van aki be se jár...hülyeség volt iskolába járni már ugy érzem igy utolag.
2013. febr. 23. 20:32
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamit szerintem rosszul csinálsz.

Én most végeztem gépész Bsc-n, 4.3 körüli átlaggal és mégis hívnak a cégek. Mondjuk én dolgoztam egyetem mellett, de nem a szakmámban, hanem teljesen mással. Nyelvismeret van, viszont tervezőprogramokhoz nem értek. Valami miatt kiszórnak, próbálj rájönni, hogy mi a gáz a CV-ben.

2013. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!